2733
2739

خیلی خستم روحم داغونه نمیدونم اصلا خوب میشم یا نه ،عاشق بچه بودم و هستم ولی وقتی فکر میکنم دلم میخواد بمیرم ،اخه چرا این فکر باید سراغ من بیاد ،چرا نباید از وجود بچم لذت ببرم چرا فکر میکنم تو استخر باردار شدم ،خیلی مسخرست مگه نه ، همش میگم ای کاش سقط میکردم ،اینجوری هم من راحت میشدم هم بچم 

اگه شما جای من بودین چکار میکردین ایا سقط میکردین 

واقعا روحم خست افسرده شدم ،حق من این نبود به خدا 

بعد زایمان این فکر اومد ؟ 

دوستمم فکر میکنه دکترا بچشو ساختن 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم روانشناس و روانپزشک برای درمان این بیماری کنار شما هستن و کمکتون میکنن

مراجعه کن حتما🌹

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2731
ن بعد بارداری هنوز زایمان نکردم

آخه علمی هم این اتفاق نمیفته ولی چون وسواسه باید دکتر قانعت کنه 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740

نمی دونم بخندم یا گریه کنم 🥲🥺

منم وسواس فکری دارم 

همش توهم بیماری دور و بری هام رو دارم 

جگرم داره میسوزه 

اگه میشه برای سلامتی شون دعااا کنید🥺

میشه برای سلامتی خانوادم دعا کنید 💐دعا کردی بگو برات آیت الکرسی بخونم 💐
ن بعد بارداری هنوز زایمان نکردم

بیخچال بابایی تو استخر حامله شده احتمالا ذهنت از ی چیزی ناراحته اینجور بروز کرده

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
2706