2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام به همه من برای جراحی انحراف و شکستگی بینی و زیبایی حدود 3 ماه تحقیق میکردم حتی تو این سایت هم آمدم نظرات بیشتر تبلیغی بودند و دلایل کم تصمیم گرفتم تجربیات خودم رو اینجا بزارم .

من پیش چند تا دکتر معروف تو تهران رفتم البته اسم هاشون رو نمیارم ولی  از بین اونها دکتر فریدون پورنصر رو انتخاب کردم البته دلایلش رو هم در ادامه میگم: 

1- متخصص گوش و حلق و بینی هستند. خیلی مهم بود چون تعریف خوبی از جراحان فقط زیبایی نشنیده بودم.حتما پیگیری کنید متخصص گوش و حلق و بینی باشه نه فقط متخصص زیبایی و یا پزشک عمومی و یا جراح فک و صورت فقط و فقط متخصص گوش و حلق و بینی

2- شماره نظام پزشکی دکتر فریدون پورنصر نشون داد که سابقه حداقل 16 سال داره و با تجربه است پس در اتاق عمل حرفه ای هستش.

3- نمونه عمل های انجام شده رو تو سایتش دیدم و البته پیج اینستاگرام دکتر که مدام بروز رسانی میشه.

4- دکتر 2 تا مطب داره یکی سعادت آباد یکی هم شهرک ولیعصر البته دسترسیش برای سعادت آباد برای من راحتر بود.

5- برای من برنامه نویس داشتن ردپای اینترنتی بسیار مهم بود دیدم هم سایتش اطلاعات پزشکی خوبی داشت و هم رتبه سایتش بالا بود یعنی مراجعه کننده زیادی داره که به سایتش سر میزنند و البته فالورهای زیادی هم تو اینستاگرامش(البته این نظر من بود)

6- هزینه و قیمیتش برام مهم بود دکتر پورنصر  در قبال بینی من که هم انحراف داشت و هم بزرگ بود  و قوز داشت دستمزد منصفانه ای گرفت در حالی که جراح های دیگه حداقل 3 میلیون بیشتر از دکتر پورنصر دستمزد میخواستند. هزینه عمل من شد 5.5 میلیون.

7- کاملا طبیعی عمل میکنه بطوری که الان دوستان جدیدم اصلا نفهمیدند که من جراحی زیبایی داشتم  - خیلی خیلی خیلی مهمه که طبیعی عمل کنید

8- منشی شرکتمون و خاله هاش هم پیش دکتر پورنصر رفته بودند حدود 3 سال پیش، من وقتی منشیمون رو دیدم باورم نشد اینقدر خوشگل شده بود.

الانم از عملش خیلی راضی هستم، بنظر من ایشون یکی از بهترین جراح زیبایی بینی در تهران هستند.

اگر کسی هم اطلاعات بیشتری خواست میتونه با من تماس بگیره راهنماییش کنم. 09125611192 

آدرس سایت دکتر رو هم میزارم برید نگاه بندازید http://dr-pournasr.com 

دکتر فریدون پورنصر بهترین دکتر جراحی زیبایی هستش هم متخصص گوش و حلق و بینی و هم متخصص زیبایی بینی 

بالای 16 سال هم تجربه داره خیلی دکتر معروفیه و قیمیتش خیلی خیلی عالیه

آدرسش : سعادت آباد،بعد از میدان سرو،ابتداي ١٨ متری مطهری،پ١۰، مجتمع پزشکی آیدین،ط ٣ تلفن : ٢٢٣٥٢٢٠٢ - ٠٢١

سایت دکتر : www.dr-pournasr.com 

اینستاگرام دکتر : http://instagram.com/dr.pournasr

سلام دوستان میشه یک دکتر واقعا خوب برای انحراف تیغه بینی معرفی کنید که حتی بتواند با دارو این مشکل را رفع کند من اصلا دنبال جراحی برای زیبایی نیستم و فقط چون بعضا از دهان تنفس میکنم احتمالا بایدعمل شوم البته شنیدم عمل انحراف بینی ممکن است مشکل را رفع نکند و برای همین دنبال دکتری هستم که قبل از عمل جراحی بفکر رفع مشکل با دارو باشد 

ممنون میشم اگر دکتر خوبی را بشناسید معرفی کنید

بهترین دکتر برای عمل بینی گوشتی در گچساران دکتر پریاوی

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز

منم خیلی دنبال ی دکتر خوب می گشتم چون هم انحراف بینی داشتم هم   بینی گوشتی بود همین که خیلی حساس بودم خلاصه بعد کلی تحقیق دکتر حسین نژاد که آدرس وب سایتشون drhosseinnejad.com   از همه مهمتر ایشون متخصص گوش و حلق و بینی هستند و نمونه کارهای خیلی خوبی هم دارند را برای جراحی بینی ام انتخاب کردم . خدارو شکر از عمل بینی ام راضی هستم . بعد از عمل هم اصلا کبودی و ورم نداشتم.