2733
2739
سلام من راضی هستم. بینی من گوشتی هست و پوست نیمه ضخیم که البته نمی شد انتظار تغییر زیاد داشت. طبیعیه ...

خداروشکر عزیزم 

مشکل بویایی ک ندارین الان؟

بنظرتون پیش ایشون عمل کنم؟

منم بینیم گوشتی هست 

میخوام طبیعی باشه ولی دیگ نه در حدی که ایراداتش اصلاح نشه 

قرینه هست سوراخای بینیتون؟

خداروشکر عزیزم  مشکل بویایی ک ندارین الان؟ بنظرتون پیش ایشون عمل کنم؟ منم بینیم گوشتی هست&nb ...

نه مشکل بویایی ندارم، میشه گفت هیچ مشکلی جز آبریزش هراز گاهی که کمه و میگن رفع میشه، من حقیقتا از فرم بینی‌ام راضیم، تو فامیل چند نفر رو دیدم که اصلا خوب نشده بودند، من توصیه ام به خواهر کوچکتر خودم هم فقط دکتر ابیانه است.

این رو باید در نظر داشته باشید که بینی گوشتی تا۷۰ درصد تغییر داره، اصلا نوک تیز نمیشه ولی  جمعترش می‌کنه دکتر، چون غضروف‌های ضعیفتری داریم. اما دیدم که دکترهای دیگه چه بینی‌های داغونی درآوردند از کار. یه تاپیک هم در مورد جراحی بینی دارم خوبه بخونیش. از الان مبارک باشه،

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جراحی بینی گوشتی نزدیک 2 سال پیش داشتم پیش دکتر بهزاد فرخی نتیجه عملم عالی شده به هرکسی می گم بینیم قبلا گوشتی بوده باورش نمیشه انقد که خوب و خوش فرم شده بینیم
الان نمی دونم هزینشون چقدره ولی سایتشون رو دارم براتون می ذارم https://drfarokhi.com/

2728