2733
2739
عنوان

یه سریال ifilmنشون میده از رو صدا روناک یونسی رو شناختم

| مشاهده متن کامل بحث + 1907 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روناک یونسی و الهام یونسی دونفر بازیگر جدا هستن دوستان گلم.

نه عزیزم . هر دو یک نفر هستن . من کامل میشناسمش

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
نه عزیزم . هر دو یک نفر هستن . من کامل میشناسمش

الهام اسمش برای قبل عمل بوده.روناک اسمش برای بعد عمله

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
2740

ولی قبل عمل هم قشنگ بوده...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بینی ش را عمل کرد 

بوتاکس و ژل و گونه تزریق کرد

دندون هاش را درست کرد

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .

البته به نظر من اشکالی نداره که انسان خودش را از راه های معقول زیباتر کنه

در کل اعتماد به نفسش خوبه 

بچه ها عکس گذاشتن که

2706