2733
2739
عنوان

احتمال بارداری هست یا نه???

147 بازدید | 12 پست

خانوم‌ها من پریودیم همش ۴ روز بیشتر خون نمیاد نهایت ۵روز حالا اگه من نزدیکی کنم احتمال داره باردار بشم آخه قصد بارداری دارم میشه یا نه ????

اگه حس میکنی خیلی بارته !!!!برات گاری بگیرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین که پریودت تموم میشه نزدیکی کن یک روز در میان نزدیکی کن اصلا منتظر ۱۳_۱۴ روز پریودت نباش من درست بعد از پریودم باردار شدم

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
2738
واقعا؟؟مگهپریودت چند روزه است که بلافاصله بعدش باردارشدی؟

30 روزه بود، حساب که میکنم درست بعد از پریودم باردار شدم از کیت تخمک گذاری هم استفاده کردم تخمک گذاریم تا قبل از ۱۲ پریودم انجام شده بود دیگه بعد از ۱۲ هرچی کیت میذاشتم منفی درمیومد

30 روزه بود، حساب که میکنم درست بعد از پریودم باردار شدم از کیت تخمک گذاری هم استفاده کردم تخمک گذار ...

چه جالب خدا حفظش کنه برات....عزیزم من اینماه برا پرولاکتینم داستینکس میخورم البته هفته اوله که خوردم ازامروز که 9سیکلمه دائما طرف تخمدان راستم حالت نبض و تکان تکان خوردن داره دوره هامم هر سی روزه خداکنه منم مثل شما بشم

خداجون ممنونم ازت
چه جالب خدا حفظش کنه برات....عزیزم من اینماه برا پرولاکتینم داستینکس میخورم البته هفته اوله که خوردم ...

ممنون عزیزم ، ان شاالله که این ماه مامان میشی عزیزم خدا بزرگه من بعد از ۶ سال انتظار خدا بهم داد