2737
2734
عنوان

مشکلات من از همسایگی جاری

1390 بازدید | 40 پست

اونا ماشین ندارن ما ماشین گرفتیم ۷ ۶ ماهیه هرجا بریم و خبر دار شن از عروسی عذا همش انتظار دارن بشون خبر بدیم اونارم ببریم پریروز با شوهرم رفتیم تفریح یه روز جایی از اون روز ی کلمه ن حرف زده ن تماس ن پیام چقدر ادما میتونن بیشور باشن اخه بعد میبینی رک میگه اره تو چرا خبر نکردی تنهایی رفتی میدونی ما ماشین نداریم دلت نسوخت بچه هامو

🙃و خدایی مهربان تر از حد تصور🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب الان اونا ماشین ندارن شما دارین  یه روزم میاد که شما ندارید اونا دارن😐

عزیزم اصلا متوجه منظور من نشدی بخدا هرجاییم باشه میبریمشون ولی اخه انتظار دارن اصلا بدون اونا تا سر کوچه ام نریم شاکی میشن

2738
خب الان اونا ماشین ندارن شما دارین  یه روزم میاد که شما ندارید اونا دارن😐

دلیل نمیشه که تا سر کوچه هم رفتن اونارو ببرن 

حالا عروسی ختم و مهمونی دسته جمعی و .. فرق میکنه اونارم ببرن وقتی مقصد مشترکه 

ولی دیگه طرف خواست یساعت با خانواده ش وقت بگذرونه کجا ببره اونارو

🤍🌱

بگو اصلا میخوای ماشبنو بردارین برا خودتون

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
منم این مشکلاتو دارم خونتونو عوض کنید ، متاسفانه ما یکسال دیگه جابه جا میشیم😥

خوشبحالتون ما ک همیچن چیزی امکان نداره خونه برا خودمونه بخدا خسته شدم . هروزم خانوم دکتری داره بشوهرت بگو ببرتم🫥🫥🫥🫥

ای بابا چه بی درکن بخدا 

حق داری ولی یبار رک حرفتو بزن 

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
دلیل نمیشه که تا سر کوچه هم رفتن اونارو ببرن  حالا عروسی ختم و مهمونی دسته جمعی و .. فرق میکنه ...

باورت میشه گاهی میخوام برم پیش پدر مادرم میگ حالا ماهم نیایم اونجا دور هم🫥🫥🫥

2706