2733
2739
عنوان

نگرانی برای هوشنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 2256 بازدید | 176 پست
رو کدوم سمته؟؟یا دیش جدا میخواد ها؟

ما دیش گردون داریم

آره دیش جدا میخواد اگه گردون نیست 

اسم اصلیش astra هست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وصل كردين اما نگاه نكردين😁😁🤗

پسر نوجوان در خانه داریم 😊

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
بله😊

باور نمیکنم   

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2731

ارازلا من برم ارازلی نشم  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2738

تا وقتی پسرم بیداره و خونه اس

فقط 5 شبکه داخلی داریم😐

خدا خواست و مهر شد و زود خوابید گاهی میشه فیلم دید

ارازلا من برم ارازلی نشم    

مامانم اینا😒😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
به جون ارژنگ

ژوون ژوون چون گفتی ارژنگ باور میکنم    

جدي مياااي بيااام؟؟؟😕😕 خووو بيا خونمون دخترررر

مزاحم نمیشم خواهر😊

میام افتاب . اگه اومدنی شدم البته.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
تا وقتی پسرم بیداره و خونه اس فقط 5 شبکه داخلی داریم😐 خدا خواست و مهر شد و زود خوابید گاهی میش ...

فک نمیکردم بچه داشته باشی😃

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
مامانم اینا😒😂

به جون عمم اینا  

2706