2733
2734
عنوان

چرا انقدر میخوره؟؟؟

517 بازدید | 25 پست

نینی ناز من 28 روزشه. وقتی مصمم میشم در روز فقط شیر مادر بهش بدم ساعتها بی وقفه و بدون خستگی میمکه و تمام تصمیمات منو بهم میزنه!!!

طبیعیه؟ نوزادای شما هم همینطورن؟؟؟

‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!

آره هر وقت تمایل داشت حتما شیرش بده.اولویت اول الان نی نی تونه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
آره هر وقت تمایل داشت حتما شیرش بده.اولویت اول الان نی نی تونه

سر و گردنم داره میشکنه! از کت و کول افتادم! خواب نمونده برام!😂

پدرش مدام یه شیشه شیر خشک دستشه ولی من میخوام بهش شیر مادر بدم! خو نمیذاره خود نینی! مجبور میشم گاهی بهش شیرخشک هم بدم با این رفتاراش!😍

مامان قربونش بره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سر و گردنم داره میشکنه! از کت و کول افتادم! خواب نمونده برام!😂 پدرش مدام یه شیشه شیر خشک دستشه ولی ...

اگه شیرتون کافیه اصلا شیر خشک ندین.همون شیر خودتونو تقویت کنین چرب و چیلی بشه تا ته دلشو زود بگیره سیر بشه..بعضی شیرا قوام نداره بچه ها زود زود گرسنه میشن.البته شبر مادر خیلی سریع الهضمه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

آخه فکشون ضعیفه واسه همین بیشتر روز رو میخوان شیر بخورن نمیتونه که پنج مین سیر بخوره چون هنوز خیلی کوچولوئه بزرگتر که بشه خوب میشه 

قضاوت را بگذار بر دوش خداوند تو بنده ی لب پرتگاهی بیش نیستی
اگه شیرتون کافیه اصلا شیر خشک ندین.همون شیر خودتونو تقویت کنین چرب و چیلی بشه تا ته دلشو زود بگیره س ...

نمیدونم کافی هست یا نه! فقط میدونم تا 5 ساعت هم رکورد دار مکیدن و آروغ زدن و داشته، آخر سر تا 60 سی سی شیرخشک بهش ندادم سیر نشده!

2740
آخه فکشون ضعیفه واسه همین بیشتر روز رو میخوان شیر بخورن نمیتونه که پنج مین سیر بخوره چون هنوز خیلی ک ...

هر روز که میگذره که بیشتر میخوره!

ولی اندازه ی شیرخشکی که میخوره تو دو هفته گذشته تغییری نکرده! نمیدونم بخاطر وابستگیش به خود مادره که انقد میخوره یا واقعا گرسنه ست

نمیدونم کافی هست یا نه! فقط میدونم تا 5 ساعت هم رکورد دار مکیدن و آروغ زدن و داشته، آخر سر تا 60 سی ...

اگه وزنگیریش تا الان خوب بوده البته بدون شیرخشک حتما کافی بوده.ولی مواظب باشین شرخشک به دهنش مزه نکنه شیرو ول کنه. پسر منم همین بود.اصلا سیرمونی نداشت قربونش برم 

برگردوندن شير اشگال نداره اضافه ها س كه ديگه سير شده ولى مواظب باش يه موقع برنگرده تو ريه اش صاف نخوابونش،رو پهلو بخوابونش

خالق تو را شاد افريد 🌸🌸آزاد آزادِآفريد🌸🌸پرواز كن تا آرزو ،زنجير را باور مكن🌸🌸
اگه وزنگیریش تا الان خوب بوده البته بدون شیرخشک حتما کافی بوده.ولی مواظب باشین شرخشک به دهنش مزه نکن ...

من میترسم شیر خودم به دهنش مزه کنه شیشه شیر و دیگه نگیره😁

اگه شیرخشک ندم که خیلی سخت میشه!

برگردوندن شير اشگال نداره اضافه ها س كه ديگه سير شده ولى مواظب باش يه موقع برنگرده تو ريه اش صاف&nbs ...

نشونه رفلاکس و این چیزا که نیست؟ خدا رو شکر مشکل جدی نداره فقط گاهی یه نفخ کوچولو! البته امروز اصلا پیپی نکرده در واقع از دیروز! خیلی استرس دارم واسش!

2706