2752
2734
عنوان

چرا انقدر میخوره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من میترسم شیر خودم به دهنش مزه کنه شیشه شیر و دیگه نگیره😁 اگه شیرخشک ندم که خیلی سخت میشه!

وای حیفتون نمیاد.شیر ب اون خوبی.میدونین چقدر روی سیستم ایمنیش اثر داره.بچه شیرخشکی زودتر مریض میشه و بیشتر. روی هوششم ک نگم .حداقل تا شش ماهو شیرخودتونو بدین.بزرگترین لطفو بهش میکنین اینطوری.من ک عاشق شیردهیم.پسرم بهمن ماه دو ساله میشه از الان غصم شده که حیفه.خیلی توی روابط عاطفیمون اثر داره.من عاشق چشمای نی نی ام وقتی مو قع شیرخوردن زل میزنه ب ادم

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
وای حیفتون نمیاد.شیر ب اون خوبی.میدونین چقدر روی سیستم ایمنیش اثر داره.بچه شیرخشکی زودتر مریض میشه و ...

به امید همون چشم ها دارم بهش شیر میدم!😍

ولی دوست دارم هر دو رو خوب بخوره. هم شیر مادر بخاطر ارتباط عاطفی که برقرار میکنیم هم شیرخشک برای زمان و مکانی که چاره ای نیست!

‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!
نشونه رفلاکس و این چیزا که نیست؟ خدا رو شکر مشکل جدی نداره فقط گاهی یه نفخ کوچولو! البته امروز اصلا ...

تا پنج بار در روز و پنج روز یکبار طبیعیه پی پی کردن.اگه شیر بالا میاره رفلاکس نیست و بخاطر پرخوریه.ولی اگه پنیریه یه خورده مراعات کن کمتر ترش کنه.البته رفلاکسم باز اگر روی وزنگیری اثر نزاره ایرادی نداره

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
تا پنج بار در روز و پنج روز یکبار طبیعیه پی پی کردن.اگه شیر بالا میاره رفلاکس نیست و بخاطر پرخوریه.و ...

خیالمو راحت کردین. مرسی! 

ولی هنوز میخوام بدونم ساااااعتهاااااا شیر مادر خوردن عادیه واسه نوزاد؟

عزیزم وقتایی که خیلی کار داری میتونی شیر خشک بدی همیشگی که نیس واقعیتشم اینه شیر خشک واقعا سیر میک ...

دقیقا! مشکل منم همینه دیگه. انگار بدون شیرخشک سیر نمیشه

وای حیفتون نمیاد.شیر ب اون خوبی.میدونین چقدر روی سیستم ایمنیش اثر داره.بچه شیرخشکی زودتر مریض میشه و ...

دختر منم خیلی وابسته شیر ه،گاهی الکی مک میزنه،منم دوست دارم شیر بخوره ولی دیگه گاهی از حد میگذرونه منم عصبانی میشم،الان شما اینطور گفتین عذاب وجدان گرفتم،چون من همش میگم وای کی میشل دو ماه دیگه از شیر بگیرمش

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون