2733
2734
عنوان

معرفی کاربران منتخب نی نی سایت در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 8421 بازدید | 197 پست
تبعیض تا کجا!!!! ایشالا یکی یه روز حقمونو ازحلقومشون بکشه بیرون:)) خانوم تهرانی من رفتم میروم جا ...

همون دیگه سال دیگه باید به تاپیک خبر مون جایزه بدن♥

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جایزه نمیخام سنجاقیش کنن کافیه والاااا واسه اون گفتمانی که گفتی حتما تو پخ خبرم کن بیام منم😉

حتما عزیزم فردا سنجاق کردن تاپیک ها رو هم مد نظر قرار میدیم

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2731
جایزه نمیخام سنجاقیش کنن کافیه والاااا واسه اون گفتمانی که گفتی حتما تو پخ خبرم کن بیام منم😉

بالاخره خانم تهرانی کدوماس؟

بقیه کی هستن؟🤔

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

فقط عکس یکی از کاربران برگزیده گذاشته شده بقیه مربیان هستند خانوم تهرانی به این موضوع اشاره کردن 

به همشون تبریک میگم امیدوارم تو همه مراحل زندگی بهترین و برگزیده ترین باشند...

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
2740

تبریک به برگزیدگان عزیز   

تبریک به لیلا جون بابت تولدشون با آرزوی بهترین ها   

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
در قسمت  فعال در ایجاد تاپیکهای مفید و پربازدید ، ضمن قدردانی از کاربرانی چون  آلبالو ...

بهت تبريك ميگم عزيزم♥️😍😍😍

ازنظرمنم بهترين تاپيك براي شماست

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
بااحترام به انتخابتون  اخه دماوند که اززمان تغییر ورژن رویت نشده ! الان خواستین دلشو بدست بیا ...

اومدم همینو بگم😂😂

دماوند اصلا تو سایت نیست بعد به عنوان فعال ترین انتخاب شده اونوقت من صبح تا شب اینجا پست میذارم دریغ از ی تشکر😢😢

😂😂😂😂

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧