2733
2734
عنوان

تاپیک خانمی ک میگه چرا میوه نوبرانه میدید بچه هاتون بیارن مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2594 بازدید | 167 پست

بعد ما باغ توت و انجیر داریم غریبه ها هم از روی در میرن بالا😐چ برسه فامیل چیزی نمیگیم بهشون اصلا 

حت برای همسایه ها هم میبریم

یه بار کلا رفتیم دیدیم آخر شب بود چند تا جوون ماشینا رو توی باغ پارک کردن دارن میزنن میرقصن😂

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
نه دوست عزیز این ها همون بی شعوران که همه چی میدن دست بچه هاشون و میگن ما داریم بقیه هم می خواست داش ...

دقیقا .یامیگن هرکی بچه میاره پس همه چی براش فراهم کنه .

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون احتمالا خودتون درختش رودارید  من یادمه بچه بودم گوجه سبزروفقط دست همکلاسیام میدیدم .نه جای ...

نه اصلا ما نه درخت داریم نه باغ 

هم قدیم هم الان مثل بقیه مردم می‌خریم. میوه ی خاصی هم نیست

...
ربطش اینه جلو بچه الوچه بخوری دلش میخواد اینا میرن مدرسه فامیلهای ما باع داشتن دل ما میخواست

جلو شما میخوردن؟😐

عزیزم بحث میوه خوردن توی مدرسه وجلوی بچه ها کلا یه بحث دیگس 

شما میتونستید برید بخرید بخورید😐

2731

دلم میخواد یه کامیون گوجه سبز بخرم بیارم تو سایت پخش کنم به همتون بدم اینقدر تاپیکشو دیگه نزنید 🤧🤙🏻عه متنفرم ازش

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
چرا من باور نمیکنم کسی حسرت گوجه سبز داشته باشه .

شاید باورت نشه ولی من حسرتشو دارم🥺با اینکه بیست و یک سالمه خیلی گرونه توانشو ندارم

تاحالا شده وقتی خوشحالی سرتو بگیری بالا بگی خدایا شکرت..؟! ️ 
2740

مطمینم اینایی تو اون تاپیک میگفتن به کسی چه ربطی داره که بچه دلش میخواد واسش بخر، نوجوان هستن و درکی از این چیزا ندارن هنوز!

خودمون به خودمون رحم نمیکنیم بعد گله میکنیم از . . . 

نظر همه محترم

من نظرم اینه که حتی اگر پدر مادر کوتاهی کردن تو شرایط نامناسب مالی فرزندی به این دنیا اوردن اون طفل معصوم چه گناهی داره چرا هی میگین ما هرچی میخوایم به بچمون میدیم شما میخواستی بچه دارنشی اون بچه بیشتر اذیت میشه که بیگناهه

بالآخره باید یه جوری خاطراتشون رو ربط بدن  نمیدونم چرا فکر میکنن فقط خواسته ها و احساسات خودشو ...

خب بچت خونتون بخوره احساست بچگیش جریحه دار نشه 

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
بالآخره باید یه جوری خاطراتشون رو ربط بدن  نمیدونم چرا فکر میکنن فقط خواسته ها و احساسات خودشو ...

وااای یجوری میگین احساسات بچه گیش جریحه دار بشه ادم خندش میگیره مگه خونه نمیتونن بخورن؟؟؟مثه بلاگرا که همه زندگیشونو میریزن رو دایره و دائم در حال پز دادنن همه اینا عقده است🙃🙃🙃

من خوشحال ترینم😍😍😍
2706