2733
2734
سلام عزیزم شما برای تعیین جنسیت رفتین آی وی اف؟ تیکر بارداریتون رو دیدم، تبریک میگم. خواستم ببینم با ...

سلام نه عزیزم نتیجه ای وی اف ام منفی شد

دیگه نرفتم ای وی اف واسه بار بعد

بادارو و امپول و...باردار شدم اینسری خدارو شکر

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کردم دوبار تخمک کشی .۳۰ تومن هزینه .۱ سال وقت گذاشتن. جنین پسر هم داشتم.انتقال دادم نگرفت.تقریبا ...

سلام. خوب هستید؟؟ ببخشید ما همدیگر رو نمیشناسیم. اما در یکی از تاپیکها خوندم که چند سال پیش آی وی اف کرده بودید و نگرفت. الان که باردار هستید دوباره آی وی اف کردید؟؟؟

منم تازه وارد سیکل آی وی اف شدم. میگم تعیین جنسیت بکنم یانه؟؟ چرا برای شما نگرفته بود؟؟ البته ببخشیدها آخه خیلی مغزم مسغوله. دکترم زیاد جواب نمیده

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
سلام. خوب هستید؟؟ ببخشید ما همدیگر رو نمیشناسیم. اما در یکی از تاپیکها خوندم که چند سال پیش آی وی اف ...

سلام عزیزم .من چون تعیین جنسیت کردم اون موقع جنین ها دستکاری شد و کیفیتشون اومد پایین و نتیجه منفی شد.حالا باز دکتر تا دکتر فرق داره کارشون.من که نتیجه نگرفتم

اینو خودم باردارشدم البته با دارو و کلی مشکلات ولی ای وی اف نبود

2731
سلام عزیزم .من چون تعیین جنسیت کردم اون موقع جنین ها دستکاری شد و کیفیتشون اومد پایین و نتیجه منفی ش ...

ممنونم جواب دادید.خوشحالم که به آرزوتون رسیدید. انشالله که به زودی و به سلامتی بغلش بگیرید. منم تصمیم گرفتم تعیین جنسیت نکنم. میسپارم به دست خدا. انشالله که خیره. توکل بخدا.

سلامت باشید ☺

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
سلام چرا این روش انقدر انتقالاش منفیه؟ هر کیو میبینم میگه نتیجه نگرفتیم چرا؟

سلام .کلا با هر بار ای وی اف فقط ۳۰درصد احتمال مثبت شدن هست.درصد کمی هست نسبت به هزینه ای که میکنیم

2740
سلام عزیزم انشاله نتیجه دلخواهتون هست چقدر هزینتون شد؟چندماه طول کشید؟کجا انجام دادید؟ممنون میشم راه ...

سلام ببخشید من دیر تاپیک و چک کردم بله نتيجه همون شد که میخواستم ، ماه اول باردار شدم ، تهران انجام دادم پیش دکتر مهرنوش امیری کلینیک نیکان زعفرانیه ، اون موقع ۱۵ تومن هزینه کردم

سلام عزيزم  كجا انجام داديم مراحلش چطور بود وچقد هزينه كردين

من تهران انجام دادم یه سری دارو داره یه روز درمیون سونو میشی تخمک ها که به سایز مورد نظر رسید پانکچر میکنن اگه انتقال فرش باشه چند روز بعد واگه فیریز باشه دوماه بعد انتقال میدن