2733
2734

تا حالا کسی با روش  IVF و PGD تعیین جنسیت کرده؟ نتیجه گرفتین؟ چه سالی ؟ کجا و با کدوم دکتر این کار را کردین؟ میشه لطفا تمام تجربیاتتون را بگین؟ چقدر هزینتون شد؟ چند بار انجام دادین که نتیجه گرفتین؟ 

خدای مهربون تو را به خاطر همه داده ها و نداده هایت شکر میکنم. داده هایت از سر مهربانی و رحمت بودی و نداده هایت از سر مصلحت . یا ارحم الراحمین راضیم به رضای تو

من آي وي اف كردم . البته به دليل ناباروري  

مسلما يكي از روش هاي با قطعيت زياد تعيين جنسيت همين آي وي اف هست . 

بايد به پزشكت زنگ بزني بپرسي اين كار رو (تعيين جنسيت ) رو انجام ميده يا خير. پزشك من انجام نميداد . 

كلينيك اميد آي وي اف كردم . خود كلينيك اگر پزشكت اجازه  بده برات انجام ميده . 1 سال پيش 4 تومن هزينه تعيين جنسيت بود

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من کردم دوبار تخمک کشی .۳۰ تومن هزینه .۱ سال وقت گذاشتن. جنین پسر هم داشتم.انتقال دادم نگرفت.تقریبا ۲۰ خانوم پی جی دی با هم در ارتباط بودیم .هیچ کدوم نتیجه مثبت نشد

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹
2742

دوستم پیش دکتررزاقی 2 تا جنین پسرگذاشته بود 17 تومنم هزینش شده بود که باردارشد

البته 4 سال بود باردار نمیشد یه دخترهم داشت

خوش اومدی آروم جونم ........خدایاشکرت که زمستونمو بهاری کردی 

ممنون جواب دادین. خودتون بچه دارین؟ طبیعی باردار شدین ؟ منظورم اینه بارداری سالم و طبیعی داشتین؟ آخه من خودم بارداری طبیعی خوبی داشتم . میگم شاید اینم خوب باشه

خدای مهربون تو را به خاطر همه داده ها و نداده هایت شکر میکنم. داده هایت از سر مهربانی و رحمت بودی و نداده هایت از سر مصلحت . یا ارحم الراحمین راضیم به رضای تو

من پزشک خاصی را نمی شناسم. اگه پزشکه خوبی تو این زمینه میشناسید که واقعا با وجدان باشه و دلش برای بیمارش بسوزه بگین که واقعا وقت بزاره و کمک کنه

2740

چرا کسی نیست راهنمایی کنه 

منم مثل شمام یه دختر دارم یکی هم باردارم.

خیلی دوست دارم برای سومی برم پی جی دی کنم.

اما امید زیادی ندارم. فقط آرزویی یه که. رو دلم مونده. احتمالا همه تلاشم و می کنم. به حرف بقیه هم کاری ندارم. شد شد نشد هم که لابد خدا نخواسته.

خوش به حال اونی که خواسته اش با تقدیرش هماهنگ باشه.

برای من هیچ کدوم از روشهای طبیعی و رژیم و تعیین تاریخ تخمک گذاری و اسپرم قوی و خوردن گرمیجات و قلیایی بودن رحم و ... هیچکدوم جواب نداد.

به نظرم اینا همه اش بیخوده.

راستش من دو سال قبل رفتم برای pgd . 

ولی بدنم به داروها خوب جواب نداد. با اینکه بارداری قبلیم طبیعی و راحت بود.

بهم گفتن پلی کیستیک خفیف هستی می ترسیم دارو بدیم بهت.

خلاصه به مرحله تخمک کشی هم نرسیدم یه دونه تخمک داشتم.

احساس خوبی بهم دست نداد و کلا منصرف شدم از pgd.

ولی الان میگم کاش پیگیری کرده بودم باز.

چون واقعا دلم دو تا بچه می خواست یکی دختر یکی پسر.

که خدا نخواست و باز دختر شد.

اصلا به این روشهای طبیعی اعتماد نکن. من همه کارها رو کردم.

منم خودم برای بچه دومم تمام روش های سنتی و قدیمی را رفتم تغذیه تخم گذاری زمان مقاربت و ... هر چی گفته بودن را کردم ولی خدا صلاحش چیز دیگه بود الان دو تا فرشته دارم اندازه دنیا دوسشون دارم الان از اینکه دختر دومیم را دارم خیلی خیلی خوشحالم و خدارا شکر می کنم . دوست دارم یه پسرم داشته باشم و توانایی داشتن 3 تا بچه را هم داریم هم از لحاظ مالی هم سایر مسائل . برای همین میخوایم این یکی را از روش پزشکی جلو بریم تا ببینیم خدا چی میخواد . دنبال دکتر خوب و باوجدان می گردم که وقت بزاره دلسوز باشه

برات آرزوی موفقیت می کنم عزیزم.

من تهران نیستم وگرنه اطلاعاتم بهتر بود.چون قراره منقل بشیم یه شهر بزرگ به زودی. احتمالا من همونجا انجام بدم.

البته اگه از این عملم زنده بیام بیرون.خخخخخخخخ

شوهرم که میگه این و بیاری دیگه نمیری دنبال بعدی..اگه خودت خواستی منم پایه ام.

خلاصه ببینیم خدا چی می خواد.

دخترم خیلی خواهر دوست داره. احساس می کنم خدا فرشته دومم و برای اون جیگرطلام فرستاده.😊😊😊

موفق باشی.🌺🌺🌺

2706