2733
2739
عنوان

رنگ مو

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 40 پست

پاييز امضات عاليه

خداحافظ ني ني سايت ..   وقت رفتنه خسته ام از تايپ كردن خنديدن ، غصه خوردناي الكي تعصباي بيخود، قربون صدقه هاي صوري  ، ديگه دوس ندارم اينجارو ..خستم از وقت هدر دادناي الكي از انرژي هايي كه منفي هاش بيشتر از مثبتاشه .. ديگه حوصلشو ندارم ازش خسته شدم .. ازينكه هر شب ١١ شب تا ٤ صبح بي وقفه اينجا بودم حالم بد ميشه خداحافظ
اره لورال خیلی رنگای قشنگی داره وروی موهای خودت که میگی خرمایی اگه روشن بخای شماره 10 من همیشه میزنم ...

یادم میمونه عزیزم مرسی👍

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاييز امضات عاليه

مرسی عزیزم،حضرت سعدی فرموده 😉

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...
2731
منم فکر شما رو داشتم رنگ کردم خیلی بهم چسبید😉 الانم پشیمون نیستم خیلی هم بهتره خوشگلتر شدم

حتما که خوشگلتر میشیم،همینه که انقد وسوسه میشم

مرسی بچه ها از نظراتتون،احتمال زیاد برنگم

الان ریشه هام دد اومده رو مخمه همینش بده که تند تند در میاد😣

دقیقا مشکل منم همینه که شک میکنم،میگم برا تنوع رنگ کنم اما حتما قشنگتر میشم و بعد که ریشه ش دربیاد زود میرم رنگ میکنم،اونوقت همش باید رنگ کنم،سرعت رشد موهامم خیلی زیاده

2740

من ريشه موهام زود در مياد اما هر بار كه يك سانت در مياد خودم تو خونه رنگ ميزنم اون يه سانت رو قبل مهموني هم ده دقيقه بيشتر طول نميكشه 

الان كسي تا حالا ريشه تيره موهامو نديده چون بش ميرسم

خداحافظ ني ني سايت ..   وقت رفتنه خسته ام از تايپ كردن خنديدن ، غصه خوردناي الكي تعصباي بيخود، قربون صدقه هاي صوري  ، ديگه دوس ندارم اينجارو ..خستم از وقت هدر دادناي الكي از انرژي هايي كه منفي هاش بيشتر از مثبتاشه .. ديگه حوصلشو ندارم ازش خسته شدم .. ازينكه هر شب ١١ شب تا ٤ صبح بي وقفه اينجا بودم حالم بد ميشه خداحافظ