2733
2734
عنوان

رنگ مو

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی رنگی ک ب ادم بیاد خیلی ادمو جذاب میکنه

منم حس میکنم یکی دو درجه روشنتر خیلی بهم بیاد اما از یه طرفم دوس ندارم همیشه رنگ کنم،رنگ کنی ریشه ش دربیاد دیگه طاقت نمیاری میری دوباره میرنگی

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...
2728
 من دیشب گذاشتم ترکیب بادمجونی شرابی آلبالویی 😋😍

مشکی و شرابی میگن مو رو سفید میکنه البته

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...
دکلره نزنین ک جنس موهاتونو افتضاح میکنه داغون میکنه اثن

همین رنگ ساده رو هم شک دارم چه برسه دکلره کنم

2740
دکلره نزنین ک جنس موهاتونو افتضاح میکنه داغون میکنه اثن

اره واقعا اینو قبول دارم دکلره خیلی بده....بجاش اولاپلکس اومده ولی تا حالا انجام ندادم

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟

👍👍👍

منم تو همین مایه ها دوس دارم،حتی یکم تیره تر

خیلی قشنگه

مال منم يك درجه از عكس تيره تره اينجا نور خورده 

حتما رنگ كن تو روحيه ت تاثير داره

خداحافظ ني ني سايت ..   وقت رفتنه خسته ام از تايپ كردن خنديدن ، غصه خوردناي الكي تعصباي بيخود، قربون صدقه هاي صوري  ، ديگه دوس ندارم اينجارو ..خستم از وقت هدر دادناي الكي از انرژي هايي كه منفي هاش بيشتر از مثبتاشه .. ديگه حوصلشو ندارم ازش خسته شدم .. ازينكه هر شب ١١ شب تا ٤ صبح بي وقفه اينجا بودم حالم بد ميشه خداحافظ

اره لورال خیلی رنگای قشنگی داره وروی موهای خودت که میگی خرمایی اگه روشن بخای شماره 10 من همیشه میزنم خیلی خیلی قشنگه ومن خودم المانم ازهمین مارک میگیرم

لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
نمیدونم من دوبار شرابی گذاشتم  بهم میاد رنگشم دوس دارم

دوره میکاپ رفتم اونجا مدرس میگفت رنگای مشکی و خانواده قرمز و شرابی موها رو سفید میکنه