2752
2734
عنوان

دورهمی هفتادیا😍

| مشاهده متن کامل بحث + 30698 بازدید | 6888 پست
محدثه اصلا این کاربری بهم نمیسازه بدم میاد ازش خالیه انگار😂

خدا نکشتت  چقدر خندیدم میخوای بگکمنی نی نی  یار پر و پیمونش کنه  

ادم باید یاد بگیره هرچی هست واسه خودش باشه فقط   اینجوری دیگه حرفی واسه گفتن نمی مونه  
نههههه...کاربریتم برگردان. چرا عوض کردی. همینجا بمونیم دیکههههه😭😭😭

درخواستمو قبول کن بیا خصوصی کارت دارن

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اب خوشگلم همین الان برو درخواست دوستیمو بپذیر عجقم

باچههههه .فقط دستاتو نشون بده، بفهمم خودتی....😅😅😅😅😅😅

🌷🌷تو حق نداری به چیزای منفی فک کنی،تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته🌷🌷😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
2731
خدا نکشتت  چقدر خندیدم میخوای بگکمنی نی نی  یار پر و پیمونش کنه    

😂😂😂😂😂

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖
باچههههه .فقط دستاتو نشون بده، بفهمم خودتی....😅😅😅😅😅😅

یه سوال بپرس جواب بدم😂😂😂تندی بیا بگم چرا عوض کردم

سلوم سلوم😆😆😆😆😆😆

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     

پذیرفتم با کمال نارگیل...😅😅😅😅😅

🌷🌷تو حق نداری به چیزای منفی فک کنی،تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته🌷🌷😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
منم هفتادیم!

سلام افسوووووون جووون🌼

خوبی؟؟؟من که خیلی خوابم نیااااااد😅😅😅😅😅

تا دلی و اب میرن کارشون و انجام بدن من  به همه تازه واردا سلام میگم  خوش اومدین خوشگلا  

ادم باید یاد بگیره هرچی هست واسه خودش باشه فقط   اینجوری دیگه حرفی واسه گفتن نمی مونه  
تا دلی و اب میرن کارشون و انجام بدن من  به همه تازه واردا سلام میگم  خوش اومدین خوشگلا &nb ...

😱😱😱😱😱😱چه کاری?

2706