2737
2734
عنوان

دورهمی هفتادیا😍

| مشاهده متن کامل بحث + 30698 بازدید | 6888 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راستی امروز اومدم خونه الان خونم پیش شوهرم خونم خیلی خوبه تو بیمارستان خسته شده بودم

الهی شکر عشقم حالت هم عالیه مگه نه!

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖
2740

بچه ها تاپیک جدید زدم همه جمع شین بیاین اونجا

من از عهد آدم تورا دوست دارم❤ار آغاز عالم تورا دوست دارم❤چه شبها من و آسمان تا دم صبح❤سرودیم نم نم تو را دوست دارم❤نه خطی!نه خالی!نه خواب و خیالی❤من ای حس مبهم تو را دوست دارم💖💖💖
اب و دلی درخواستتونو قبول کردم

تنکس،، 😘😘😘چه خبرا؟؟

🌷🌷تو حق نداری به چیزای منفی فک کنی،تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته🌷🌷😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
اب جووون خوفی؟؟چرا کم سراغم و گرفتی؟؟؟؟؟؟

استغفرا.... کم مونده بود برم کاربریتو تو روزنامه چاپ کنم😂😂😂😂😂

🌷🌷تو حق نداری به چیزای منفی فک کنی،تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته🌷🌷😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
وای دلم به امضات سوخت منم نامزدیم خیلی از این یعنی میشه ها نوشتم تو دفترم 

اره خسته شدم... میخام برم پیش شوهرم دیگ هیج جا نرم😢😳😳

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     

همتون بیایین اینجا

2706