2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری که هر فردی میتونه انجام بده خودداری از رفت و امدهای غیر ضروریه واینکه دعا کنیم باد بوزه یا بارون بیاد وهوا ساکن نباشه اگه باردار هم هستی حتی الامکان از خونه خارج نشو چون الودگی تاثیر بدی رو جنین داره
تنیده یاد تو در تار وپودم...
2731
راهکار زیاده . فقط باید دست به دست هم بدیم . مثلا اینکه تا حد امکان از سفرهای غیر ضروری درون شهری پرهیز کنیم . من الان از آلودگی هوا خیلی میترسم . الان هنوز نمیدونم باردارم یا نه . میترسم اگه باشم تاثیر بدی رو جنین بذاره . کسی در این باره چیزی میدونه ؟
من که فکر میکنم ساعت زوج و فرد رو باید زودتر مثلا از ساعت 5صبح شروع کنند. و همچنین هر چند روز یک بار فقط اجازه تردد وسایل نقلیه عمومی مثل اتوبوس و تاکسی و آژانس را بدهند و مقدار جریمه ها را بیشتر کنند همه این ها باعث تردد کمتر وسایل نقلیه شخصی و در نتیجه پاک شدن هواست.
خدایا شکرت.
هوای تهران خیلی آلوده شده. امروز وقتی از خونه اومدم بیرون احساس کردم هوا مه آلوده! حتی مغازه های او طرف خیابون هم واضح دیده نمی شد. با اینکه فاصله زیادی با کوههای البرز نداریم ، کلا تو افق هیچ کوهی دیده نمیشه ، یه دست خاکستریه! خدا به دادمون برسه
2740
من دیروز رفته بودم توچال ...از روی کوه شهر رو که نگاه می کردم مثل این بود که همه جا رو دود گرفته باشه....هیچی معلوم نبود......درخت بکاریم...خیلی مهمه....قدیم واسه دنیا اومدن هر بچه ای یه درخت می کاشتن....