2733
2739

با طعم ابليمو ديگه چ صيغه ايِ?🤔

جديدِ؟؟؟

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
با طعم ابليمو ديگه چ صيغه ايِ?🤔 جديدِ؟؟؟

مادرشوهرم همیشه با آبلیمو درست میکنه،خیلی خوب میشه،اما این دفعه با سرکه سفید درست کردم نمیدونم چرا نمرسه،الان یک هفتس که گذاشتم

فقط سلامتی همه رو میخام از خدا،مخصوصا پسرم وهمسری+خودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مادرشوهرم همیشه با آبلیمو درست میکنه،خیلی خوب میشه،اما این دفعه با سرکه سفید درست کردم نمیدونم چرا ن ...

من مسنيدم تا حالا

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
مادرشوهرم همیشه با آبلیمو درست میکنه،خیلی خوب میشه،اما این دفعه با سرکه سفید درست کردم نمیدونم چرا ن ...

چقد عجله داری عزیزم... 😁

باید حداقل ۲-۳ هفته بشه تا جا بیفته...

با سرکه سفید زیاد ترش نمیشه؟ سرکه قرمز بهتره هاااا... 🤔 من تو آب نمک فراوون میخوابونم خیارشورو، ب اندازه نصف استکان فقط سرکه قرمز میریزم با یکم سبزیجات معطر هرچی دم دستم بود.

عاااالی میشه خیارشورام 😍😋

🌯 ‏با یک تکه سنگک هم میتوان مست شد، اگر پنیرت، پنیر لیقوان باشد🧀😊                                  و  یار آمده باشد و با خودش مشروبات الکلی آورده باشد😆😎✌️🍷
چقد عجله داری عزیزم... 😁 باید حداقل ۲-۳ هفته بشه تا جا بیفته... با سرکه سفید زیاد ترش نمیشه؟ سرکه ...

گلم برای یه لبتر آب چقدر نمک باید بریزم؟

آرزوهایم را کنار نخواهم گذاشت،دنیا مجبور است با دلم کنار بیاید...
2740