2737
2734
ممنون انشالله به زودي مامان ميشين توكل به خدا من قبل اقدام پيش ايشون رفتم راستش نميدونستم بيشتر برا ...

خانومی پلی کیستکت درمان شد؟؟میشه کمکم کنی لطفا چه داروهایی بهت داد خواهش میکنم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان یه دکتر حاذق و کار بلد که دوران بارداری قرص و ویتامین بنویسه و توی زایمان طبیعی خیلی خوب باشه میشه معرفی کنین؟؟

فقط بیمارستانی که حضور دارن هم بگین لطفا

2742
سیمین تقوی من یکی دوبار واسه آمنیوسنتزم رفتم چندان وجدان کاری نداره اصلا خوشم نیومد توی آمنیوسنتز من ...

سلام عزیزم. میشه بگید چه اشتباهی در آمنیو سنتز انجام داد؟ خدایی نکرده بچه تون سقط شد؟؟

سلام دوستان یه دکتر حاذق و کار بلد که دوران بارداری قرص و ویتامین بنویسه و توی زایمان طبیعی خیلی خوب ...

من هشت سال پیش تبریز طبیعی دنیا آوردم یادمه هزینه طبیعی هم بیشتر از سزارین شد بدون درد انجام دادم اسم دکتر یادم نیست متاسفانه ولی شمس بودم که لوح تقدیر هم بهم داد بیمارستان  

آنرا که منم چاره، بیچاره نخواهد شد.

بچه ها یکی از آشناهای ما رو دکتر فریبا مظفری سزارین کرد حدود ده روز پیش. بد عمل کرده عفونت کل بدنشو گرفته حالا هم ای سی یو هست معلوم هم نیست زنده بمونه یا نه. 

آنرا که منم چاره، بیچاره نخواهد شد.
2740

من مریض دکتر نسرین علیزاده بودم اصلا راضی نیستم درسته ارزون میگیره ولی بعد از عمل خیلی انرمال بودم اسهال بودم گلاب به روتون تا ۱۰ روز یک قظره خونریزی هم نداشتم خشک خشک بودم بعد از اونم از محل بخیه سزارینم دچار چسبندگی شدم یعنی اندومتریوز،اگه مقصر ایشون باشن ازشون نمیگذرم

ولی از دکتر شهین موسوی برای فرزند اولم خیلی راضی بودم خیلی حالم خوب بود اصلا نه محل بخیه درد داشتم نه حالت غیر عادی خیلی زود سر پا شدم و تونستم راست بایستم اصلا نمیکشید محل بخیه ام

سلام خانم ها

ببخشید تا حالا همسر کسی برای آزمایش اسپرم رفته آزمایشگاه شمس؟

اطلاع دارین چجوریه مکانش؟ ما قبلا آزمایشگاه سلام رفتیم که اتاق بود که میشه با همسر رفت برای نمونه گیری. اینجا هم همچین امکاناتی هست؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

سلام عزیزان من تازه وارد شدم ولی کلا خوانده خاموش بودم یه سوال داشتم ممنون میشم کسی اطلاعی داشت پاسخ بده .کیا پیش دکتر پریسا موسی پور تعیین جنسیت کردن و مراحلش و روشش چجوریه؟؟ راضی هستید ازش ؟ من تازه وقت گرفتم نرفتم هنوز پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی هاتون 

خانومی پلی کیستکت درمان شد؟؟میشه کمکم کنی لطفا چه داروهایی بهت داد خواهش میکنم .

نیلا جان من تهت درمان بودم العان هفت هفتس ک باردارم نگران نباش منم خیلی میترسیدم ی ماه مرتب داروهامو مصرف کردم نتیجه گرفتم ایشالاشمام بزودی نتیجه میگیری

2706