2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم ،خیلی

888 بازدید | 37 پست

سلام،بچه ها خیلی از دست شوهرم ناراحتم،خیلی.همسرم آدمیه که آلو تو دهنش خیس نمیخوره و هر چی که پیش میاد خانوادش خبر دارن.حدود یک سال و خورده ایه که عروسی کردیم،تنها چیزی که بین من و همسرم بود و کسی خبر نداشت یه مساله ای بود از اولین رابطه خصوصیمون بعد از عروسی.

امروز متوجه شدم که اون مساله کاملا شخصی رو خانواده شوهرم میدونن،خیلی ناراحت شدم،خیلی.اصلا بدنم بی حس شده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
نمیدونم چرا همه چیو به خانوادش میگه

خب باهاش ی برخورد جدی بکن زندگی باید یه حریم حصاری براخودش داشته باشه شما باید یه اعتمادی داشتی باشی بهش درد دلتو بهش بزنی یا مشکلتو بگی 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

آره پیدا می شه من یه دوست دارم شوهرش هم بچه نیستا 33 سالشه پسره ،دوستم رفته بود دکتر زنان بهش گفته بود عفونت داری فرداش شوهرش رفته بود به نامادری اش گفته بود اونم نامادری نه مادر😐😐

ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش /بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
در مورد رابطه زناشویی شب ازدواجمون

وای ....چجوری روش شده😐😐😐

تعصب، خودخواهی،تناقض،حماقت،افسردگی و... ؛صفاتی هستن که اگر هر کدوم رو داشته باشی باید بری روانپزشک نه اینکه بیایی اینجا و بهشون افتخار کنی!‏
2706