2752
2734
عنوان

خیلی ناراحتم ،خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 37 پست

خیلی ببخشید اینو میگم

ولی واقعا شوهرت خیلی خیلی بی جنبه اس 

خصوصا خواهر شوهرت که اومده اینو یهت گفته 

اصلا کلا این خانواده قابل اعتماد نیستن

پس فردا برات مشکلی پیش بیاد از نظر ظاهری اندامی سریع میره میگه

هــــر روز بخنــ  ــد همه چیز در این دنیـــا موقتی ست... حتی روزهـــای بد   و شب هـــای بی خــوابی...
قبلا بهش گفتم،گفت باشه و این چیزا،آخه اصلا فکرشم نمیکردم این چیزا رو بره بگه،آخه این دیگه خیلی خصوصی ...

بگو ماهم بدونیم دیگ ی ملتو تو کف نذار ماک شمارو نمیشناسیم

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو ماهم بدونیم دیگ ی ملتو تو کف نذار ماک شمارو نمیشناسیم

وا شما هم کم از شوهر و خواهرشوهرش ندارینا!

چه دلیلی داره خصوصی ترین مسئله زناشوییش رو اینجا بگه؟؟؟والا کسیم تو کف نیس 😕😕😕

قبل از اینکه حرف بزنی از یک تا ده بشمار ببین واقعا لازمه؟ اگه لازم بود بازم از یک تا ده بشمار🤐
2731
ب شوهرت بگو اگر بعدا فهمیدی هزارتا چیزو ازت مخفی کردم ناراحت نشیا دیگ بهت اعتماد ندارم

منم که قبلا دیدم اینجوریه،خیلی چیزا رو بهش نگفتم،این رابطه هم که برا پارساله،حتما همون موقع بهشون گفته یا نمیدونم کی گفته

خیلی ببخشید اینو میگم ولی واقعا شوهرت خیلی خیلی بی جنبه اس  خصوصا خواهر شوهرت که اومده اینو ی ...

خواهرشوهرم  پزشکه،در مورد مسایل پزشکیش صحبت کرد،مقصر که اون نیست،مقصر شوهرمه که همه چیو میره میگه،اصلا بدنم بدجور یخ کرد