2737
2739
عنوان

تمام بدنم داره میلرزه..یخ کردم...

2697 بازدید | 69 پست

تو دو پست قبلی راجع به مسافرتی که با برادرشوهرم رفتیم حرف زدم....

چندروزیه تصمیم گرفتیم که برای صحبت کردن راجع به کارای عروسیمون با پدرش و برادرشوهرم و من و همسرم بریم شهرستان محل زندگی من.

حالا میخوایم سه شنبه بریم..پدرش قبل از اون یه کار تو یه شهر دیگه داشت که گفت با برادرشوهرم میره و ما جدا...

حالا امروز قبل از اومدن همسرم برادرشوهرم پرسید شما کی حرکت میکنید؟  گفتم چطور؟  

گفت من با شما میام! گفتم شمابا بابات میری..گفت نه من میخوام با شما بیام..

خلاصه گذشت و همسرم اومد خونه.دوباره از همسرم پرسید کی میرین؟   گفت سه شنبه..چطور؟  گفت من میخوام با شما بیام. گفت نه خیر شما با بابا میری. تو مثل اینکه حالیت نیست..و...خلاصه اونم گفت باشه...

گذشت و باباش اومد خونه و بحث رفتن شد..گفت بابا؟؟  من با تو بیام یا با داداش اینا؟؟  پدرشم گفت با داداش اینا.

همسرم گفت چی چیو باما؟  شما مثل اینکه متوجه نیستی منوفلانی زن و شووووهریم..حرف داریم..میخوایم توراه باهم تنها باشیم..

باباش گفت نه بیاد و... خلاصه بحثشون شد و همسرم کلی باهاش بحث کرد

اخرش گفت خیله خب میگم برادرت(برادرشوهرم) با اتوبوس بیاد!!!!! این حرف یعنی اوج مسخره کردنه..

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

توروخدا بیاین درددل کنم...حالم خیلی بده..

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

خودمو بکشم راحت شم.........خسته شدم........ یه ساله نامزدم نذاشتن تنها باشیم..با وجود مقابله های همسرم بازم از رو نمیرن... دیگه بریدم...باورتون نمیشه دستام یخ کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حدی خسته شدم که فکر خودکشی زده به سرم..باخودم میگم همسرمو همه چیرو تنها بذارم و بمیرم

2728

خسته شدم خدایا......ای خدااا

زنگ زدم به مامانم برای اولین بارررر درد دل کنم و حرفامو بشنوه..اون میگه خب بیاددد مامان چه اشکالی داره مگه تووشوهرت همو ندیدین کلا... اینم از بی منطقی های مادرم.....که اعصابمو بیشتر خراب کرد..

2740
چقد شلوغش کردی حالا مگه کم با شوهرت تنها میشی؟؟؟  البته در کل حق با توعه ها

اره پری اره..باورت نمیشه میخوایم تا سر کوچه بریم یه بستنی هم بخوریم میاد همراهمون..نبریم هم خودش هم باباش قهر میکنن

چرا با اونا زندگي ميكني ؟من حس ميكنم روشون خيلي باز شده بهت من و شوهرمم رفتيم شمال برادرشوهرم اصرار ميكرد منم بيام شوهرمم گفت لازم نكرده البته برادرشوهر من خيلي لوسه برا همين نبرديمش 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2706