2733
2739
عنوان

تمام بدنم داره میلرزه..یخ کردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2697 بازدید | 69 پست

ببخشيد ها  فقط من نفهميدم  شما الان كجا پيش كي زندگي ميكنيد ؟؟اخه ميگيد براد شوهرم اومد اينجوري گفت   باباش اومد اينو گفت  همسرم اومد گفت بريم بيرون  شما كجايي كه اينا هي راه براه دارن ميان ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا خونه پدرشوهرتی؟

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
بچهااااا.. به خدا قسم یه بستنی بخوایم بخوریم باید ببریمش...من دیووونه دارم میشم..بهترین روووزای زند ...

حق داری عزیزم درکت کردم کاملا 

امروز اگر تنها میتوانی یک چیز باشی مهربان باش😊
2731

مام میخواسیم بریم شمال گفتیم به یه بهونه ای یه روز دیرتر تا بقیه میریم تنها باشیم توماشین مامانم گف نه همه باهم راه میفتیم داداشمو خانومشم اومدن پیش ما میخواسیم بریم توشهر یه چرخ بزنیم به بهونه داروخونه داداشم گف نه نمیخواد تو بری من با شوهرت میرم کارد میزدی خونم درنمیومد😠

خود پسره باید شعورش برسه که آویزون نشه به تازه عروس داماد. والا بچه ۵ ساله که نیست. به شوهرت‌بگو باش حرف بزنه بگه ما دوست داریم یکم تنها باشیم. دوست دختر نداره؟؟ الان که‌همه گودزیلان از ۱۲ سالگی دوست دارن

ببخشيد ها  فقط من نفهميدم  شما الان كجا پيش كي زندگي ميكنيد ؟؟اخه ميگيد براد شوهرم اومد اي ...

من نامزدم

خودم اهل یکی از شهرستانام همسرم تهران. چون دانشگاهمم تهرانه موندم اینجا.خونه پدرشوهرم

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️
خود پسره باید شعورش برسه که آویزون نشه به تازه عروس داماد. والا بچه ۵ ساله که نیست. به شوهرت‌بگو باش ...

دقیقا..۱۵سالشه کی گفته بچست..خسته شدم بخدا

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️
2740
من نامزدم خودم اهل یکی از شهرستانام همسرم تهران. چون دانشگاهمم تهرانه موندم اینجا.خونه پدرشوهرم

اشتباهه

روشون تو روت باز شده

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است