2733
2739
سلام
نی نی من جفتش پایین بوده دچار لکه بینی شده بودم و حالا هم یه کم دارم
دکتر گفت بچه ات سالم است . وجفت داره میاد بالا ولی هنوز استراحت مطلق .کسی هم مثل من بوده
asa وهپارین و ایزوپرین و سایکلوز=ژست مصرف می کنم
من تو هفته 8که رفتم سونو گفتن جفت خیلی پایینه . دقیقاً روی دهانه رحم قرار داره. اما دکتر گفت هرچی بچه بزرگتر شه امکان این که جفت بره بالا هم هست. در ضمن گفت اگه جفت پائین باشه هم مشکلی نیست فقط نمی شه طبیعی زایمان کرد و بایدیه کم بیشتر مراقب بود. همین

تو هفته 21 رفتم سونو و گفت جای جفت خوبه و رفته بالا.نگران نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم وقتی که حامله بودم جفتم پایین بود خیلی هم دوست داشتم طبیعی زایمان کنم که دکترم گفت اگر جفت نره بالا نمیتونی .. بهم گفت استراحت کنم بار سنگین بلند نکنم و نزدیکی نداشته باشم که همه را رعایت کردم که کم کم جفت رفت بالا و خدا را شکر زایمان طبیعی هم داشتم الان هم پسرم 4 ماهشه ... البته من دارو نخوردم و خون ریزی هم نداشتم ......شبها موقع خواب سعی کن یه بالشت بزاری زیر پاهات تا پاهات یه چند سانت بیاد بالا خیلی خوبه این کار
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
2731