2737
2739
دستتون دردنکنه یعنی می شه به این دلیل بچه دارنشد چون دوساله که منتظرم

والا چی بگم؟! اگه ازمایش اسپرمو مرکز ناباروری انجام ندادین و ازمایشگاه خصوصی انجام دادین، یه بار دیگه تو مرکز ناباروری انجام بدین. چون نتیجه ازمایشگاه خصوصی معتبر نیست. بعدشم برین پیش دکتر ارولوژی همسرتون معاینه بشن که ببینن واریکوسل نداشته باشن.

توکل بخدا کنین و دکتر خوب برین. خودتونن حتما چک اپ هورمونی برین.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
والا چی بگم؟! اگه ازمایش اسپرمو مرکز ناباروری انجام ندادین و ازمایشگاه خصوصی انجام دادین، یه بار دیگ ...

من همه کارم را انجام دادم از سونو چکابو عکس و....ازمن حله دوسال پیشم که شوهرم همین ازمایشگاه ازمایش داده بود تعدا ش خوب بود الان 40 اون برگه ی نوشته 60ولی حرکت اسپرم را کمی کند گفته بودند

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همه چی همسرت نرماله..‌. حتی خیلی بهتر از نرماله ....اصلا دلتونو بد نکنید توکل کنید به خدا ایشالا بزودی نتیجه میگیرید....احتمالا شما هم اسسترس باعث تاخیر بارداریتون شده

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 
2731
من همه کارم را انجام دادم از سونو چکابو عکس و....ازمن حله دوسال پیشم که شوهرم همین ازمایشگاه ازمایش ...

همسرتون دارو مصرف کردن؟  گرمیجات مثل خرما و عسل خوب و دارچین زیاد بخورین. سعی کنین سردیجات مصرف نکین.

همسرتون دارو مصرف کردن؟  گرمیجات مثل خرما و عسل خوب و دارچین زیاد بخورین. سعی کنین سردیجات مصرف ...

همون اول دکتر یک قرص داد گفت سه ماه بخور بعد اراون قرصی در کارنبود

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
همون اول دکتر یک قرص داد گفت سه ماه بخور بعد اراون قرصی در کارنبود

همون کانت بوست رو تهیه کنین. برای تعدا خوبه. توکل بخدا. انشالله زود جواب میگیرین.

2740