2737
2734
عنوان

زگیل تناسلی چکار کنم خوب شه

| مشاهده متن کامل بحث + 6105 بازدید | 226 پست
عزیزم حالا فعلا اون کارایی که گفتمو برای حذف زائده بکن پولاتو جمع کن بتونی بری ازمایش بدی چکاپ اولیه ...

چقده پول چکاپ

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید درمان کنی و اگر خواستی ازدواج کنی باید صادقانه به همسرت بگی که یه زمانی این اتفاق برات افتاده و ...

عزیزم من زیاد اطلاعی ندارم‌ درباره ابن بیماری.مثلا اگه فریز کنی یعنی امکان داره دوباره عود کنه؟ نمیشه یبار برا همیشه درمان بشه؟

2742
عزیزم من الان باید چکار کنم شما همش درگیر درمانید یعنی؟همه تیپ ها سرطانی هستن؟

نه اگ اهمیت ندی تو دراز مدت ممکنه تبدیل ب پیش سرطانی و در نهایت سرطان بشه..

من درمانم فعلا قرص پاور فیت هست و ی قرص واژینال ، و واکسن رو میخام میزنم ک به تایپ های خطرناک مبتلا نشم 

ی سری تایپ هاش میگن خیلی خطرناکه ...

ولی کلوپو و پاپ و بیوپسی لنجام دادم سین یک بود 

دکتر گف نمیخان ازمایش بدی ک تایپ ها مشخص شن لازم نیس

نه اگ اهمیت ندی تو دراز مدت ممکنه تبدیل ب پیش سرطانی و در نهایت سرطان بشه.. من درمانم فعلا قرص پاور ...

دعا کن واس من لطفا

2738
عزیزم من زیاد اطلاعی ندارم‌ درباره ابن بیماری.مثلا اگه فریز کنی یعنی امکان داره دوباره عود کنه؟ نمیش ...

فیریز فقط زایده رو از بین میبره خود ویروس رو از بین نمیبره برای خود ویروس باید بدن تقویت بشه تا با اونا مقابله کنه درمان قطعی نداره

اول پاپ اسمیر انجام بده اگ جوابش مشکوک بود خودشون میفرستنت کلوپو  دقیقا روند ازمایشا منم همین ...

اگر در پاپ اسمیر نشون نده یعنی این ویروس نداری؟

2706