2752
2734
عنوان

زگیل تناسلی چکار کنم خوب شه

| مشاهده متن کامل بحث + 6416 بازدید | 227 پست

ایمنی بدنت رو ببر بالا خودشون خوب میشن ،سرچ کن زگیل تناسلی توی نی نی سایت کلی راهکار دادن یکیش قرص پاور فیت هست ک بخوری بدنت کم کم ویروسشو دفع میکنه.

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟؟؟؟

آره خب بیمه ندارم 

یکبار زائده هارو لیزر کردم 5 تومن تو مطب متخصص پوست 

یکبار جراحی شدم تو بیمارستان خصوصی حدود 50 تومن 

نمونه برداری پاتولوژی 5 تومن 

هر دز واکسن 1800

هر شش ماه یکبار چکاب 

هر یکماه میرم متخصص ویزیت میشم و... 

2731

اخه دختر ۱۷ ساله خیلی گناه داره که این مشکل داشته باشه زودتر با یه بزرگتر در میون بذار و برو پی درمان باش 

این چه کوفتیه افتاده توی مردم خدایا همه رو حفظ کن از این بیماری 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خب بیمه ندارم  یکبار زائده هارو لیزر کردم 5 تومن تو مطب متخصص پوست  یکبار جراحی شدم ...

الان بهتر شدی الحمد الله؟ 

ببخشید میپرسم چطور دچار این مشکل شدین دوست نداشتین جواب ندین 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره خب بیمه ندارم  یکبار زائده هارو لیزر کردم 5 تومن تو مطب متخصص پوست  یکبار جراحی شدم ...

وای بلابدور

چرا بیمه واسه خودت نمیگیری

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
اخه دختر ۱۷ ساله خیلی گناه داره که این مشکل داشته باشه زودتر با یه بزرگتر در میون بذار و برو پی درما ...

عزیزم این کوفت از جای خاضی نیومده از قرنها پیش بوده و تنها راه انتقالش هم‌ رابطه جنسی هست 

چرا الان زیاد شده؟؟؟چون روابط جنسی نامشروع و خیانت سر به فلک گذاشته

تنها دلیلش همینه

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
الان بهتر شدی الحمد الله؟  ببخشید میپرسم چطور دچار این مشکل شدین دوست نداشتین جواب ندین

نمیدونم ی روز صبح از خواب بیدار شدم رفتم دستشویی حس کردم داخل مقعدم نرمال نیست سوزش دارم بعدش هم باقی قضایا.... البته شوهرم چیزی نداره رو بدنش دکترا هم میگن واسه مردا تا زائده نزنه نمیشع درست تشخیص داد.... درگیرم هنوز اما تایپ کم خطر داشتم 

چون عادت دارم هرکس رو ریپلای میکنم قبلش لایک میکنم 

اصولا تجاوز گر کسیه که قربانی میشناستش یعنی با طرف میره میهم‌ونی پارک جنگل یهوو بهش تجاوز میکنن که من در دوران که دوست پسر داشتم هیچ وقت نزاشتم کسی بهم تجاوز کنه یعنی مراقب بودم. وجاهای خلوت باهاش نمی رفتم .سوار ماشین غریبه نمیشدم .مهمونی های مخلوط نمی‌رفتم. منظورم اینه که تا دختر نخواد یا خودشو تو درد سر نندازه عموما بهش تجاوز نمیشه .مگه این که بدزدنش یا بریزن تو خونش یا خلاصه دیکه شرایط دفاع نداشته باشه

اصولا تجاوز گر کسیه که قربانی میشناستش یعنی با طرف میره میهم‌ونی پارک جنگل یهوو بهش تجاوز میکنن که م ...

شاید اگه راست باشع یا شاید راست بگه مورد تجاوز قرار گرفته باشع اتفاق بد تو کسری از ثانیه میوفته