2733
2734
عنوان

بیاین از خواستگارم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 4725 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه صداقت داشت و گفت خودش خیلی خوبه. دکتر هلاکویی میگه موقع آشنایی و شناخت همیشه خودتونو چند درجه ...

پاریس اونم همین کارو میکنه بدترین شرایطو پیش فرض میکنه ولی میگه ممکنه رخ نده ها ولی تو فک کن اینجوری بدترینش پیش بیاد

2731
واسه ازدواج معیارهای خیلی مهم تری هست از اینکه سالی چند بار مشروب می خوره یا نه راستش الان که فکر م ...

تو هر پسری دیدی مشروب میخورده؟اغراق کردی خواهر 

اگه میشه برا سلامتی پدربزرگم دعاکنید 
پاریس اونم همین کارو میکنه بدترین شرایطو پیش فرض میکنه ولی میگه ممکنه رخ نده ها ولی تو فک کن اینجوری ...

اون گفته مشروب میخوره که اگه یه زمانی دیدی شوک نشی. شوهر منم میخوره هر وقت باشه. الان چند ساله که کلا نخورده.

بیشتر آشنا شو باهاش.همش بهت همینو گفتم رها

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

اگه ادم صادقي باشه ك حرفش راست باشه هيچ مشكلي نداره . ما خودمونم همينجوري هستيم حتما توي جشنامون استفاده ميكنيم و هيچ وقت كسي بد مستي نكرده ! كاملا ب شخصيت و فرهنگ استفاده افراد مربوط ميشه ! بيشتر جاهاي دنيا نوشيدني الكلي توي خيلي از خانواده ها هر شب روي ميز شامشون هست ولي كسي مست نميشه كافيه فرهنگ استفاده درست از هرچيزيو داشته باشيم! زمان درست مست شدن حتي ! ايشونم تمايل داره با همسرش گاهي مست كنه ولي بهتره شما تا امتحان نكرديد اين موضوع رو قولي ب ايشون نديد كه حتما باهاش مينوشيد . از اطرافيان و دوستانشونم اگه بتونيد سوال كنيد خوبه .

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2738
نه جلسه اول نیس میگم ۱ هفتس میگذره و ما اریم در مورد مسائل مختلف بحث میکنیم

عزیزم ناراحت نشو ما نظراتمون رو میگیم،تصمیم گیرنده شمایی

نظرات دوستان از روی دلسوزیه،سعی کن قبل ازدواج وابسته نشی تا چشمت رو عیباش بسته نشه،بالاخره براش مهمه و تویی که باید عواقب این رفتارش رو پس بدی

فکر کن خدای نکرده یه مشکلی تو زندگیت پیش بیاد و قهر کنی اونم برای فرار از ناراحتی بره سراغ مشروب همیشه که تو خوش خوشان نمیخورن

بازم میگم دلگیر نشو از پدرت هم حتما مشورت بگیر،حق طلاق به چه دردت میخوره وقتی خدای نکرده یه درصد تصمیم اشتباه گرفته باشی

مسیر زندگیت کلا عوض میشه

افوض امری الی الله،ان الله بصیر بالعباد
پاریس خانواده پدریش مدهبیه ولی خودش اصلا اینجوری نیس...

یکی از بچه های اینجا این قضیه براش معضل شده. خودشو شوهرش خوبن ولی خانواده شوهرش اوه اوه اوه😨😨

اذیت میشه. 

باید خانوادشو درنظر بگیری.فردا تو هرچیزی بخوان بهت گیر بدن اذیت میشی

چون از نظر روحی بهم شبیهیم..تو خیلی چیزا....این منو نگه میداره که راجع بهش فک کنم

به هر حال این دلیل خوبی نیست که متعهد بشی من بودم با احتیاط بیشتر جلو میرفتم عجله نکن برای عقد سعی کن بیشتر بشناسیش ادمی میشناسم بعد ۱ سال عقد و شناخت قبلی از طرف مقابل بعد ۳ ماه ازدواج طلاق داره میگیره!

ب نطر من اگه برادر داری و یا با پسری از فامیل راحتی و میدونی صلاحتو میخواد در این باره مشورت کن.جوونا همجنسشونو بهتر میشناسن 

چه تلخ است با بغض بنویسی با خنده بخوانند😔

رها حتما یه تست ام ام پی ای برید باهم.

ارزون نیست ولی میارزه.

قشنگ شخصیتاتونو تحلیل میکنن میگن بدرد هم میخورید یا نه.

به نظرای اینجا اکتفا نکن

2706