2733
2739
عنوان

کافه کتاب هستی📚📖📓🍹🍵🍰

| مشاهده متن کامل بحث + 3611 بازدید | 158 پست
چرا؟؟از لحن طنزش خوشت نيومد؟؟ منو از همون اول جذب كرد البته منم با وجود طرفداران بسيارش خريدم

من این کتاب دو سه سال پیش اتفاقی تو کتابای برادرم پیدا کردم و خوندم البته برادرم زبان اصلی و خونده بود میگفت زبان اصلیش بهتر بوده تو ترجمه بعضی جا نمیتونسته تیکه های طنز و به خوبی زبان اصلی بیان کنه

برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...
من این کتاب دو سه سال پیش اتفاقی تو کتابای برادرم پیدا کردم و خوندم البته برادرم زبان اصلی و خونده ب ...

جدا؟؟

تازه من با خودم ميگفت زبون فارسيش خلي بهتر ميشه چون خودش ايراني بوده 🤔

منكه خيلي دوسش داشتم خيلي دلم ميخواد دوباره بخونم حتي

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدا؟؟ تازه من با خودم ميگفت زبون فارسيش خلي بهتر ميشه چون خودش ايراني بوده 🤔 منكه خيلي دوسش دا ...

اخه کتاب و به زبان انگلیسی نوشته شده و تو ایران ترجمه شده زبان اصلی کتاب انگلیسیه 

برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...
اخه کتاب و به زبان انگلیسی نوشته شده و تو ایران ترجمه شده زبان اصلی کتاب انگلیسیه 

بله ميدونم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2731

سلام

من كتاب جاسوس از پائولو كوئليو رو خوندم

كتاب مربوط به بانويي است كه با وجود ازدواج ناموفق و كلي بدبختي به دنبال آرزوها و روياهاش ميره ،البته بدنبال رابطه هاي اشتباه ميره ولي براي رسيدن به هدفش انجام ميده

كتاب براساس شخصيت واقعي نوشته شده و پائولو فقط بخش هايي از زندگيشونو توضيح ميده البته نويسنده انقدرباهوشه كه سوژه اي رو انتخاب ميكنه كه هنوزم تو نسل امروزي و تو جهان سومي خيلي زيادن ولي هيچ تلاشي براي رسيدن به هدف و الويتاشون نميكنن

خيلي كتاب خوبيه ١٦٠٠٠ تومن هم خريدم ترجمه آرش حجازي و ٢٠٠ صفحه و روونه

♥️

سروده من برای برادر مرحومم

به دنبال نشانی از تو هستم

میان هرورق از زندگانی

میان کودکی ،شورجوانی

نمانده جز نگاهی سرد وخاموش

درون قابی از جنس نبودن

درون شعرهای بی تو بودن

برای غصه های گریه کردم

برای تلخی لبخند آخر

برای ناله ها واشک مادر

تو بشنو این کلام آخرم را

عزیزم بال پروازت مبارک

برادر راه آغازت مبارک

منم بچه میخااااااام😭😭
2738
مگه البرکامو تو یادداشتاش چی مینوشته؟؟🤔 این نمایشنامه نویسی رو یه خطشو خوندم منگیدم ... اصلا از رو ...

خیلی خوبه این کتاب نمایشنامه،من تمریناشو انجام دادم عالیه....

یه نمونه از یادداشتهای

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....
2706