2737
2739

دیروز رفتم سونو آنومالی

18 هفته و 2 روز بودم

دکتر اول کار بعد بررسی قلب گفت اولیه یا دومی

گفتم دومی

گفت اولی چیه؟

گفام پسر

لبخند زد و گفت خوب این یکی دختره

خودمم دیدم بین پاهاش صاف بود

حالا من همینجور اشک می ریزم

بعد رفت سراغ مخچه و معده و روده و اینا

آخر کار گفت به پهلو بخواب

بعد گفت صاف بخواب سرفه کن

حالا میخنده میگه بچه ات اینجوری دختره ولی وقتی سرفه میکنی پسر میشه

خودمم دیدم با سرفه یه چیز سفید بین پاهاش مشخص شد

گفتم بالاخره چی شد کدومشونه

گفت پسر

و تو برگه هم نوشت پسر

ولی من هنوز دو دلم

حسم یه جوریه

کاش از اول می گفت پسر،حرفش دوتا نمیشد

اصلا دلم به خرید نمیره😞

دکتر خودم گفت دل نبند زیاد به این سونو

صبر کن ماه دیگه یه سونو معمولی برات می نویسم که بری خیالت راحت بشه

20 اسفند 91 بار دگر لبخند خدا در تولد نوزادی نمایان و سپهر ، بزرگمرد کوچک ما متولد شد.خبر آمد فندقی در راه است💖خدایا مراقب فندق کوچولوم باش💓 اونو بهت سپردم🙏

اول که گفت دختر

گفتم مطمئن هستین؟

گفت سونو که اینو میگه

20 اسفند 91 بار دگر لبخند خدا در تولد نوزادی نمایان و سپهر ، بزرگمرد کوچک ما متولد شد.خبر آمد فندقی در راه است💖خدایا مراقب فندق کوچولوم باش💓 اونو بهت سپردم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سالم باشه صبر کن یک خورده حالا برای خرید زوده یکی دوماه دیگه قشنگ معلوم میشه نی نی چیه خدارو شکر که سالم بوده همه چیش راستش منم رفتم سونو دوم گفت پسره یک خورده غم اومد تو دلم آخه تنها بودم دلم دختر میخواست الان پسرم دنیای منه انقدر مهربونه اصلا دیگه به دختر فکر نمی کنم منظورم این هست که هرچیزی که خدا برای آدم مقدر میکنه بهترین چیز هست

پسر گلم 
2728
وا.توآنومالی که اصولادقیق میگن.کاش مطمعن نمیشدنمیگفت.البته من 20هفته رفتم.شمام دوهفته دیگه بروسونومع ...

خیلی کار بدی کرد

دیشب کلا حالم گرفته بود

با قطعیت می گفت منم دچار دوگانگی احساسی نمی شدم والا

خیلی کار بدی کرد دیشب کلا حالم گرفته بود با قطعیت می گفت منم دچار دوگانگی احساسی نمی شدم والا

الهی آره خیلی بده.حالادوهفته دیگم صبرکن.نی نی نازداره😍 معلوم میشه چیه.

عزیزم سالم باشه صبر کن یک خورده حالا برای خرید زوده یکی دوماه دیگه قشنگ معلوم میشه نی نی چیه خدارو ش ...

دقیقا همینطوره

من یه پسر دارم که همه زندگیه من

به حدی هوامو داره و مهربونه که از خدا یکی مثل اینو می خوام

حالا مجبورم یه دو سه هفته صبر کنم😀

2740
الهی آره خیلی بده.حالادوهفته دیگم صبرکن.نی نی نازداره😍 معلوم میشه چیه.

قربونت

ایشالا

سالم باشه رو جفت چشمام جا داره🙏

حالا میخوای پسر باشه یا دختر؟؟؟ وای من به این فکر میکنم حامله بشم برم سونو بگه پسر دق میکنم عاشق دخت ...

اصلا این حرفو نزن

من هیچوقت خودمو مادر یه پسر فرض نمی کردم. اصلا از پسر چندشم میشد خخخخخ

وقتی حس اولم گفت بچه پسره قند تو دلم آب شد

الانم دنیای منه پسرم

عاشقشم

پسرا مامانی هستن شدییییید😘😍

دقیقا همینطوره من یه پسر دارم که همه زندگیه من به حدی هوامو داره و مهربونه که از خدا یکی مثل اینو ...

خدا برات هردوشون رو نگه داره و خودت هم سلامت باشی ان شاله بعد دوسه هفته برو لباسای خوشگل بخر برای نی نی 

پسر گلم 

چقدر بده اینجوری من دکترم واسه ان تی گفت 70 درصد دختره با خنده گفت فعلا به بقیه اعلام نکن واسه انومالی رفتم گفت حالا اعلام کن دختره

منم و دوتا جوجه رنگی و بابا قوقولی  
خدا برات هردوشون رو نگه داره و خودت هم سلامت باشی ان شاله بعد دوسه هفته برو لباسای خوشگل بخر برای نی ...

ممنونم

الهی آمیییین

چقدر بده اینجوری من دکترم واسه ان تی گفت 70 درصد دختره با خنده گفت فعلا به بقیه اعلام نکن واسه انوما ...

ایشالا با دلی خوش صحیح و سالم بغلش بگیری

وای حالا منم که دودل شدم که 

اخه ان تی به من گفته بود پسره 

یه چیز سفید دیده بود 

بعدش حالا انومالی گفته دختره البته خییلی دقت کرد و گفت دختر و الان کلی خکشحالیم و تجسمش میکنم 

حالا که شما اینجوری گفتی میترسم همون پسرباشه که ان تی گفت حالا چه کنم

خدا و دیگر هیچ
2706