2733
2739
عنوان

سوره حمد به نيت شفا

154 بازدید | 9 پست

سلام خانوما ميتونيد ٥ تا سوره حمد بخونيد 

توى همين نى نى سايت ديدم خوندنِ ٧٠ تا حمد خوبه 

من خودم ٧٠ تا ميخونم، ميخوام بيشتر باشه 

هر كسى خوند لطفاً لايك كنه كه بدونم چند تا خونده شده 

الهى هميشه عزيزانتون سلامت باشن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم 5 تا خوندم

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

من ۵ تا خوندم ....برا مادربزرگمم توروخدا دعا کنین تو بخش مراقبتای ویژه هس حالش بده خونریزی معده داره 😢

ممنون میشم 😔

کم کم مونده تلویزیون زیرنویس کنه:قال رسول الله(ص)هرکس از یارانه خویش انصراف دهد همنشین من در بهشت خواهد بود😒
2738

سلام عزیزم پدر مهربانم که مظلوم غریب رفت به رحمت خدا مرد شریفی بود که به همه کمک می کرد همه دوستش داشتند وقتی رفت غریبه ها برایش سیاه پوشیدند به همه احترام می گذاشت  عاشق امام حسین بود تا آخرین لحظه نذر شله زرد عاشورا داد ابان سال ۹۵ رفت حیف شد ......... خواهران عوضی عمه هام بودند اینهمه به این ادم نما ها خدمت کردن کمک مالی معنوی تمام خرید های خونه شون می کرد کادو می خرید عروسی دختران آنها همه کار کرد خوبی کرد با ماشین عروس می برد اینقدر پدرم ساده پاک خوش قلب خدا ترس بود برای اینکه پدرش مادرش گفته بودند خواهران نمک به حرام تنها نگذار !  بعد ما یک فرشته را ازدست دادیم ای کاش من هم به این شفا پدر مهربانم حمد  در نی نی سایت می گرفتم خیلی دلم سوخت دلم گرفته برا نمک نشناسی بی معرفتی فامیل بعضی مردم ایشالا چیزی نمیشه می بخشید اینجا نوشتم خعلی دلم گرفته بود    

برای حاجتم صلوات بفرستید           ممنون  لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم