2737
2739
عنوان

ننه قمر - فحش و بی احترامی نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10299 بازدید | 324 پست
به دنبال جمع کردن یار برای باند ننه قمر خانوم نباشید. هر کی عقل داره خودش میدونه چیکار کنه  

شماهم به فکر جمع کردن یار واسه خودت نباش هر کی عقل داشته باشه متوجه میشه 

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
البته اگه یادتون باشه مستر احمدی نژاد هم یه بار تو مصاحبش گفت ننه قمر پس نمیتونه فحش اونجوری باشه... ...

احمد نژاد که یه پدیده بود

اون ممه رو لولو برد

آب رو بریزید.....

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم وقتی یه عده ای از یه چیزی دفاع میکنند 1 ثانیه اینجوری فکر کنید شاید حرف حقه و درست میگن والا ...

نه عزیزم بحث باند جداست..شاید شما نظراتت الان با اونها همسو باشه ...حرف شما درسته ..ولی واقعا اون چند کاربر با هم خیلی ست هستند ... خیلی هم جالب به جای هم جواب میدن.. تو هر تاپیکی هم صاحب نظرن .. و یهو میرززن سر یه نفر .. اینو بارها دیدم .. بعد چون گروهی به طرف توهین میکنن نامحسوسه .. مدیر سایت هم نمیتونه همه رو قطع دسترسی کنه ..در سایت تخته میشه ! 

وجالبه همه با هم گزارش میزنن که یه نفز رو بیرون کنن... خیلی زشته ... 

2731
شماهم به فکر جمع کردن یار واسه خودت نباش هر کی عقل داشته باشه متوجه میشه 

من یه نفره حودم همه تونو حرفم ..نیازی به یار ندارم ... شما به معاونت ادامه بده ایشالا یه روزی خانوم رییس میشی 

یه نفر لینک اون تاپیکی که توش دعوا شده بده ببینیم اینجوری نمیشه قضاوت کرد

صفحه ۵ 

برو بخون 

2738
من یه نفره حودم همه تونو حرفم ..نیازی به یار ندارم ... شما به معاونت ادامه بده ایشالا یه روزی خانوم ...

مشخصه 

ی تنه همه رو حریفی😂😂

شما به لیلا مامان بهراد خیلی حرفای زشتی زدی خیییییییلی😣

بی پدر و مادر😓😓؟؟؟

قرار نیست آدم به کسی که مخالفشه فحش به این زشتی بده منم خیلی بحث میکنم تو سایت ولی دلیلی برا فحش دادن اونم به این زشتی نمی بینم....

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706