2737
2739
عنوان

ننه قمر - فحش و بی احترامی نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10245 بازدید | 324 پست
سعی کن خودت رو با یه آدم بی ادب در نندازی پس .. ننه قمر خانوم ارزششو نداره به خاطرش بهت بی احترامی ب ...

کاملا درست گفته.هر ننه قمری مشاور شده!و اینکه اجازه میدن هر ننه قمری هرچی دلش میخواد بگه و تاپیکشو نمیبندن!!😂دیگه هم جوابی برات ندارم 

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جوابش رو به انگلیسی دادم که بره بیشتز با خودش آشنا بشه  

زن رویایی منم بلدم‌جوابتو بدم اما ارزش جواب دادن نداری...تو این سایت خیلی ها با من مخالفت کردن و اجازه دادن نظر بدن در مورد زندگیم...چرا پیش دکتر زنان مرد میری؟   چرا با لاک‌نماز میخونی؟ و...

ولی از هیچ کدوم توهین و بی احترامی ندیدم انقدر با شخصیت بودن که واسشون وقت گذاشتم و اعتقاداتمو توضیح دادم اما شما جایی برای بحث نمیذاری چون انقدر ضعیف هستی که نظر مخالف رو نمیتونی بپذیری...درست نیست با آدم های ضعیف جر و بحث کردن..‌دلسوزی دارن

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

کاربران محترم لطفا ادب رو رعایت کنید  ، هر مشکلی بود  گزارش بدید جر و بحث نکنید

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
والا هر ننه قمر بی سوادی واسه ما شده مدافع ننه قمر بازی ...  ننه قمر نباشیم! انسان باشیم !&nbs ...

شمام لطفا تاپیکتونو قفل کنید

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
2740