2737
2739
عنوان

جلسه دوم حرف زدن دختر پسر بهتره به کدوم سمت بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 43 پست
عزیزم فکر نکن جواب گرفتی...با ۵ ۶ جلسه حرف زدن نمیتونی آشنایی‌پیدا کنی...اگه قصدت ازدواج هست باید با ...

موافقم

با اين جلسات صحبت و مذاكره هرگز به شناخت نميرسي، هر دو طرف اغلب يه سري جمله ها و سئوال هاي كليشه اي رو مطرح ميكنن

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقم با اين جلسات صحبت و مذاكره هرگز به شناخت نميرسي، هر دو طرف اغلب يه سري جمله ها و سئوال هاي ك ...

بله درسته مریم جان...

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
اوهوم...بنظرت بده بهش بگم بیا فک نکنیم که الان اشنایی واسه ازدواجه سعی کنیم همدیگرو بشناسیم به این ق ...

نه بابا مستقیم نگو اونجوری خودشو خوب جلوه میده کاش خانواده ها پیشنهاد بدن ک چند تا ازین جلسه ها بیرون باشه با نظارت خانواده ها مثلا بریده رستوران خانواده ها جدا شماام جدا .. اگرم ک ازادی کلا دوتایی برین

شوهر من باس چادری باشه تو خونه فقط واسه خودم آرایش کنه من غیرتیییم    
2728

آشنایی جلسه اول یا سایر جلسات مهم نیست دقیقا چی میگی، مهم اینه که بررسی کنی چقدر توان برآورده کردن توقعاتت رو داره و کلا سبک زندگیش چجوریه، برنامه های آیندش برای ازدواج، توقعاتش از همسر، وضعیت مالی، سطح فرهنگی و.....

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
اسکار نمیدونم ....😶پسر خوبیه و خب طاهرشم دوست دارم....میبی🙈

برو مشاوره پیش از ازدواج تست نئو و mmpi ازش بگیر هرچی سوال بپرسی میتونه دروغ بگه و بپیچونه . ولی این دو تا تست عالی البته خودتم باید تست بدی . 

سلام 
بعد الان نمیدونم بهتره چیا مطرح شه خیلی جوابامو گرفتم اخه

خب بالاخره حرف خودش میاد

لازم نیست در مورد چیزه خاصی باشه تو حرف زدن اخلاق طرف معلوم میشه ک زود جوش یا آروم و منطقیه

بیشتر بذار اون حرف بزنه

بیشتر باهم رفت و آمد کنید و خانوادگی برید و بیاید

بعد تصمیم بگیر

انشاا. مبارک باشه و خوشبخت بشی

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
نه بابا مستقیم نگو اونجوری خودشو خوب جلوه میده کاش خانواده ها پیشنهاد بدن ک چند تا ازین جلسه ها بیرو ...

ما میتونیم باهم تنها بریم بیرون تا چند وقت...ینی خانواده ها اصلا قراره تا چند وقت درگیر نشن

2740

شرایط شغلیش،مبلغ حقوق

محل زندگی

انتظارتش به عنوان همسر ازت چیاست؟یا انتظارات تو

اگه مذهبی هستی،درمورد نماز و روزه و....

حتی ببین اون به عقایدت احترام میزاره یا نه.

دوست داره بعد ازدواج شاغل باشی یا خانه دار .

ببین مردی هست که رو حقوق زنش به عنوان یک پشتوانه مالی نگاه میکنه یا نه؟

در مورد رفت و آمد خانوادگیشون،که زیاده یا کم.

خساست یا ولخرجی

بیشتر اینا با چند ماه رفت و آمد مشخص میشه

مشاوره هم حتما برید

یجا خوب برید

منم وقتی میخواستم ازدواج کنم رفتم ک خیلی کمک کرد ب انتخابم

اول جدا جدا باهام ون صحبت کرد بعد باهم

کل اخلاقیاتمونو مشاور فهمیده بود و راهنمایی مون کرد

درسته ک میگیم مادیات مهم نیست اخلاق مهمه

ولی بعد ک رفتی تو زندگی متوجه میشی مادیات هم مهمه

پس جدا از اینکه از اخلاقش مطمئن میشی مطمئن شو ک کارش خوب باشه و بتونه مخارج زندگی را بده

متاسفانه فقط و فقط با معاشرت توي يه بازه زماني نه چندان محدود ميشه تا حدودي آشنايي پيدا كرد و تازه به نظر من باز هم وقتي ميري زير يه سقف ميبيني اوه اوه كلاً همه چي فرق ميكنه!

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.
شرایط شغلیش،مبلغ حقوق محل زندگی انتظارتش به عنوان همسر ازت چیاست؟یا انتظارات تو اگه مذهبی هستی،در ...

فاطمه امروز من میخوام یکم درباره علایقمون تفریحاتمون و روحیاتمون بپرسم ....یعنی چیزای کلی  باهم حرف زدیم مثل کارو شغل من و عقیده های مذهبیمون ...ولی میخوام امروز ریز شم...زوده هنوز؟

ما میتونیم باهم تنها بریم بیرون تا چند وقت...ینی خانواده ها اصلا قراره تا چند وقت درگیر نشن

اهان پس اوکیه دیگ ببین جاهای مختلف بروباهاش . این جاهارو حتما برو 

موقه رانندگی بهش دقت کن ببین چقد عصبیه چقد عجوله چقد به بقیه اجازه و فرصت میده ( رانندگی ادما خیلی چیزارو مشخص میکنه ) 

ببین وقتی یه کودک کار میبینه چجوریه رفتارش ؟ دلسوزیش در چ حده 

برو پارک زیر چشمی حواست به نگاهش به اطراف باشه مخصوصا وقتی خانوما از جلوش رد میشن 

برو تئاتر کمدی ببین چقد ادم شادیه ؟ 

برو سینما ببین ری اکشنش به قسمتای فیلم چیه ؟ احساساتش معلوم میشه تا حدودی 

حواست باشه چقد بهت تو این رفت و امدا احترام میذاره 

راجب مسایل روز باهاش صحبت کن ببین چه تعصبایی داره چیا براش مهمه چقد انسانیت داره در برابر تجاوزا و .. 

رستوران برو دست و دلبازیش ببین چجوریاس سر راه خرید برو بگو واجبه بگو خودت حساب میکنی ببین عکس العملش چیه

شوهر من باس چادری باشه تو خونه فقط واسه خودم آرایش کنه من غیرتیییم    

عزیزم سوالات و خواسته هات و واضح بیان کن...و جواب واضح بخواه ازش...در مورد هر چیزی ک برات مهمه بپرس اگه اولویتت مادیاته ازش در مورد در امد و شغلش بپرس اگه معنویات برات اولویت اوله یعنی معتقدی ک اگه همسرت ادم مومنی باشع ولی درامدش کم باشه باهاش میسازی سوالاتت در مورد عقاید مذهبیت باشه...کلا معیارهاتو اولویت بندی کن و در باره اونا بپرس و حرف بزن...کلی و سربسته نه با جزییات و جواب های صریح بخاه مثلا اگه درباره پوشس حرف زدی ب این بسنده نکن ک شما روی چادر حساسی یا نه بپرس ایا ب نظر شما ی مرد حق داره درباره پوشش همسرش نظر بده؟و تا چ حدی حق نظر دادن داره؟اگه پوشش همسرش و قبل ازدولج قبول کنه بعدا بهش حق میدی ک بهش گیر بده؟کلا باید ببینی چ چیزایی برات مهمه...و با نظر دوستان هم موافقم ک تو این جلسات با این سوال و جوابا کای نمیشه طرفو شناخت اشنایی تون و طولانی تر کن و از حالت رسمی در بیاین تو نوقعیت های مختلف...ببین من با همسرم سه ماه قبل عقد رابطه واسه اشنایی داشتیم بیرون می رفتیم تنهایی با خواهرش و تو شرایط مختلف دیدمش و باهم حرف زدیم طوری رفتار میکرد ک ی جنتلمن واقعی ب نظر میرسید اما الان بعد شش سال رفتاراش برام غیر قابل تحمله...همون ادمه منتها دیگه زیادی باهام راحت شده...میخام بگم با چن جلسه حرف نمیشه کسی و شناخت

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد