2733
2739
عنوان

جلسه دوم حرف زدن دختر پسر بهتره به کدوم سمت بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 43 پست
فاطمه امروز من میخوام یکم درباره علایقمون تفریحاتمون و روحیاتمون بپرسم ....یعنی چیزای کلی  باهم ...

نه خوبه به نظرم.

اوایل سوال پرسیده میشه.

اما کم کم با معاشرت کردن،به این نتیجه میرسی ،چیزایی که گفته راست بوده یا دروغ.

چند ماه حتما لازمه تا بفهمی جوابایی که امروز بهت میده راسته یا دروغ.

به ریز ریز کاراش توجه کن،سر سری نگذر ازش.

فاطمه امروز من میخوام یکم درباره علایقمون تفریحاتمون و روحیاتمون بپرسم ....یعنی چیزای کلی  باهم ...

فقط سعي كن مطلقا خودسانسوري نكني ها! هر چي برات مهمه بنويس كه فراموش نشه، همه رو بپرس، همه چيز رو، حتي اگه ميترسي بدش بياد و مثلا ادامه نده، الان تكليف تون روشن بشه بهتره، همه چيز شفاف

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

بدون مشاوره پیش از ازدواج هیچ وقت ازدواج نکنید دوست عزیز

از همین الان هم که اول اشنایی هستین و یه جلسه حرف زدین باید برین مشاوره نه وقتی که همه قرارهاتون رو گذاشتین و وابستگی عاطفی بوجود اومده

حتما هم ۶ماه به بالا برای اشنایی وقت بزارین و لانگ تایم هنو ببینین مثلا تورهای یه روزه برین و رفت و اند خانوادگی هم داشته باشین تو دوران اشنایی.... فقط با رفتن ب رفتن رستوران یکی دوبار در هفته بسنده نکنید

باز هم تاکید میکنم مشاوره مشاوره مشاوره

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
2731
عزیزم سوالات و خواسته هات و واضح بیان کن...و جواب واضح بخواه ازش...در مورد هر چیزی ک برات مهمه بپرس ...

دقیقا الان مثل یه جنتلمنه😐 همه دوستان ممنون از نظرانتون و وقتی که برام گداشتین🙏🙏🙏

دقیقا الان مثل یه جنتلمنه😐 همه دوستان ممنون از نظرانتون و وقتی که برام گداشتین🙏🙏🙏

برو مشاوره حتما...انشالله بهترین انتخاب و کنی ک خوشبخت شی 😍😍😍😍

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

رها جان چرا دوهفته دیگه ؟ 

امروز که دیدیش بهش پیشنهاد بده و بعد سریعا پیش بهترین مشاور شهرتون که مورد تایید بلشه برین

2740
رها جان چرا دوهفته دیگه ؟  امروز که دیدیش بهش پیشنهاد بده و بعد سریعا پیش بهترین مشاور شهرتون ...

اخه تبسم کارش تهرانه فقط پنج شنبه جمعه میتونه بیاد هفته دیگه هم پنج شنبش باید سرکار باشه درنتیجه دفعه بعد ک همدیگرو میبینیم دو هفته دیگس😑😑

اگر شما نزدیک تهران هستی و می تونی بزی خب اونجا بهتره و روانشناسان ماهری داره

دکتر خویی یا کلینیک دکتر اوحدی

اگر شما نزدیک تهران هستی و می تونی بزی خب اونجا بهتره و روانشناسان ماهری داره دکتر خویی یا کلینیک د ...

تبسم ۵ ساعت راهه ازینجا تا تهران...الان اشنایی و شناختمون بیشتر حرف پشت تلفن و دوجلسه اخر هفته ای میشه مگرینکه من ارشدم ترکونده باشم و تهران قبول شم تا بتونیم بیشتر باهم باشیم

خب پس چاره ای نیست

برا وقتی که میاد شهرتون وقت مشاوره بگیر و حتما برین

امیدوارم بهترین زندگی رو برای خودت بسازی