2752
2734
عنوان

عکس بازی😍عکس کفش عروسیتون

| مشاهده متن کامل بحث + 23392 بازدید | 75 پست
یگانه یه تاپیک خوب بهت پیشنهاد میدم بزن باچ    

باچِ

الان اعصابم خورده

خونه مادرشوهرمم یه چیزبهم گف نتونسم ج بدم😒

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینم کفشای عروسی من

...Coming Soon   

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
باچِ الان اعصابم خورده خونه مادرشوهرمم یه چیزبهم گف نتونسم ج بدم😒

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

یگانه بیا تاپیک اولین عکس کاربریتون چی بودو بزار  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
دادم جوابشو💃💃💃💃💃

چی گفتی   

یگانه بیا تاپیک اولین عکس کاربریتون چی بودو بزار    

من بزنم این تاپیکو؟

یابیام تواین تاپیکه گفدی؟🙁🙁😁😁😁

آی ام خنگ

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
من بزنم این تاپیکو؟ یابیام تواین تاپیکه گفدی؟🙁🙁😁😁😁 آی ام خنگ

میگم خودت بزن

اگه نیان....🙊🙊🙊🙊میکشمت

خب عنوان جالب بزن