2737
2739

سلام بچه ها من اللن مسافرتم برای دخترم پوشک شورتی گرفتم سایز چهار.ولی پوشک خودش که معمولیه همیشه چهار پلاس هست.میترسم سایز چهار برای پوشک شورتی کوچک باشه.به نظرتون برم عوض کنم سایز پنح رو بگیرم؟؟؟ فردا میخوام برگردم تهران

میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد

منظورم اینه که اونهایی که پوشک شورتی استفاده کردن،میدونن این پوشکها از پوشک معمولی بزرگتره یا کوچکتر؟؟؟چون چهار پلاس نداشت شورتی ها.حالا بنظرتون پوشک معمولیش چهار پلاسه٬شورتی باید چهار بگیرم یا پنج؟؟؟

میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم اینه که اونهایی که پوشک شورتی استفاده کردن،میدونن این پوشکها از پوشک معمولی بزرگتره یا کوچکتر ...

سلام خوبین ؟

من چند روز پیش دیدم که سایت کودکو توی پیج اینستاگرامش هم وزن ها و هم نحوه درست استفاده از پوشک شورتی رو آموزش داده 

2728