2752
2734

دیگه توان ندارم

خیلی دلم میخواد رها کنم همه چیزو 

اما نمیشه چون هیچ راه دیگه ای ندارم 

خودت می‌دونی که من خانواده ای ندارم که بهم پول دانشگاه آزاد یا یادگرفتن مهارت بدن، اجازش رو هم ندارم 

نمیتونم هم مثل دخترعمو، عمه ، خاله هام برم خارج و رشته تاپ بخونم چون پولشو نداریم 

خودت دیدی من چه همه جون کندم برای درسم ایندم 

هیچوقت آدم بی خیالی نبودم 

خودم مدرسه خوبی قبول شدم خودم جون کندم تو همه آزمونها رتبه کشوری و استانی میاوردم 

یکی از امیدهای المپیاد

یه شهر منو می‌شناخت 

شبای امتحانم دستمو زخم میکردم و روش نمک میپاشیدم تا خواب نرم و درس بخونم 

همه تحسینم میکردن 

حق من نیست که به این فلاکت بیفتم اونهمه تلاش رو ول کنم

خسته ام از این اتاقی که سه ساله توش حبسم 

از اینکه نمیتونم بدون اجازه بقیع آب بخورم 

۲۰ سالو رد کردم دیگه

از اینکه سه ساله کنکور میدم و هیچوقت شاید بشه گفت چیز خاصی نخوندم اما هیچکس نفهمید چرا 

همه فکر می‌کنن خنگ شدم کند ذهن شدم

اما هیچکس نمی‌فهمه افسردگی با من چه کرد 

فکر خودکشی هرشب با من چه میکنه

حتی شماهایی که دارید این متنو میخونید هم شاید منو نفهمید 

فقط برام دعا کنیذ برای این پنجاه روز باقی مونده دستمو بگیره نذاره شرمنده وجدان خودم  , مادرم شم 

فقط یبار صد خودمو بزارم وجدانم آروم شه 

دیگه هیچی برای از دست دادن ندارم 

هیچی  

دلم گرفته خیلی زیاد😭

درخواست دوستی قبول نمیکنم چون گوشی از خودم نیست ، ناراحت نشید از دستم❤😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

داری پارسال و سال های قبل زندگی منو،زندگی میکنی

خییییییییییییلی سخته اون روزا خیلی

اونقدر سخت بود برام که اصلا دلم نمیخواد درک کنم حرفاتو

چون اون خاطرات بد دوباره برام مرور میشه

ولی اینو بگم بهت،بجنگ برا خواسته ت

وقتی کنکور تموم شد احساس بهتری بهت دست میده

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2731

🫂

حتما برات دعا میکنم تک تک جمله هاتو حس کردم درکت کردم 

دو سه ماه دیگه که جواب کنکور اومد دوس دارم بیای بهم بگی قبول شدم خیلی خوشحال میشم 

فقط ۵۰ روز مونده، این ۵۰ روز هم تلاش کن بره 🫂

عزیزممم💔💔💔

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 
داری پارسال و سال های قبل زندگی منو،زندگی میکنی خییییییییییییلی سخته اون روزا خیلی اونقدر سخت بود ...

دیگه رسیدن به خواستم غیر ممکنه دلم میخواد بمیرم فقط

دلم واسه خودم میسوزه .... 

شدم مثال همه اطرافیانم...

همه منتظرن امسالم شکست بخورم

آرزوم بود دارو یا فیزیوتراپی قبول شم 

اما چه کردم با خودم ، خودمم نمی‌دونم 

لعنت به کرونا که زندگی منو داغون کرد 

لعنت به خودم 

دیگه دارم ناامید میشم که بهداشتم شاید قبول نشم

🫂 حتما برات دعا میکنم تک تک جمله هاتو حس کردم درکت کردم  دو سه ماه دیگه که جواب کنکور اومد د ...

با چه رویی پنجاه روز دیگه ریپلایتون کنم وقتی احتمالا دوباره نرسیدم به چیزی که میخواستم 😭

دیگه رسیدن به خواستم غیر ممکنه دلم میخواد بمیرم فقط دلم واسه خودم میسوزه ....  شدم مثال ...

میدونم چی میگی عزیزم

دقیقا دقیقا دقیقا منم مثل تو بودم 

برو تاپیک منو بخون 

من الان باید دانشجوی پزشکی میشدم مثل دوستام نه دانشجوی پرستاری

به قدری زرنگ بودم که حد نداشت 

تو قلم چی ترازم ۶۷۰۰ میومد همیشه

ولی افسردگی گرفتم زمان کنکور و ساعت مطالعه م رسید به صفر

اصلا نمیتونستم کلمه ای درس بخونم حتی یک کلمه 

به زور خودمو کشیدم بالا 

انگار اه چاه بودم به زور میومدم بالا و دوباره میوفتادم توش

اطرافیان و همه و همه هم وقتی میومدم بالا هلم میدادن ته چاه 

با اینکه پر از زخم بودم ولی خودمو کشیدم بالا،الانم حسرت پزشکی هنوزم تو دلمه

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
با چه رویی پنجاه روز دیگه ریپلایتون کنم وقتی احتمالا دوباره نرسیدم به چیزی که میخواستم 😭

اصلا اشکالی نداره عزیزدلمممم ‌، تو برا خودت یه بُت ساختی از چیزی که میخوای فکر میکنی نرسی بهش بدبخت میشی ولی باور کن کلی آدم تو دنیا هستن به چیزی که میخواستن نرسیدن و الانم خوشحالن از رشته ای که میخونن

خواستم بگم پستم پاک‌نشد  اگه‌ناراحت شدی عذر میخوام

نه عزیزم ناراحت نشدم قربونت 

میدونم چی میگی عزیزم دقیقا دقیقا دقیقا منم مثل تو بودم  برو تاپیک منو بخون  من الان بای ...

عزیزدلم...

چقدر خوبه منو میفهمید 🥺🥺

کمتر کسی متوجه میشه چی میگم 

یا اصلا حس و حال ادمو درک نمیکنن

اگر دوست داشتی میشه بگی چیشد که خودتو جمع و جور کردی و پرستاری قبول شدی ؟ رتبتو میتونم بدونم عزیزم؟