2733
2734

سلام. ماه اینده عقد برادرم است. حالا زن برادرم. خواهر شوهرم هم میشه. دوطرفه شده. خواهر شوهر کوچیکمه و من تنها زنداداشش هستم. خیلی هم با هم خوبیم. وحالا زنداداشم قراره بشه. حالا نمیدونم کادو سر عقد فقط به عروس بدم یا به داداشم هم باید بدم. نمیدونم چکار کنم؟؟. راهنمایی لطفا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الزامی نداره دو تا کادو بدین ولی اگه خودتون دوست دارین به هر دوتاشون کادو بدین ایراد نداره

فقط تو کف اینم که خواهرشوهر ادم زنداداششم بشه🤔

میشه تلافی کارای خونه باباش رو خونه بابات سرش دراری

البته میدونم شما رابطتون خوبه

حرفم کلی بود😊

مبارکتون باشه😘

«یا حیُ یا قیوم»
2738

یه گردنبند خوشگل یا یه دستبند قشنگ برازنداداشت بگیر که انقد کیف کنه داداشتم حال کنه😄😄😄😄

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.

من و خواهر شوهرم مثل دوتا خواهریم. و واقعا خوشخالم زنداداشم شده. واله میخاستیم ۲ تومن بدیم عروس ۱تومن داماد. همسرم میگه عقد به عروس فقط کادو میدن. البته من بگم بدیم حرفی نداذه. میخام رسم رو بدونم

من و خواهر شوهرم مثل دوتا خواهریم. و واقعا خوشخالم زنداداشم شده. واله میخاستیم ۲ تومن بدیم عروس ۱توم ...

خب اگه قراره ایقد بدین بنظرم دوتا سکه بخر به هرکدوم یه دونه بده، بعدشم فرقی نداره نهایتا ماله خودشونه دیگه چه به اسم عروس باشه چه داماد

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
2706