2733
2734
عنوان

بچه ها يه خانم براي ازدواج با داييم مي خواستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1391 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم شهر یا استان؟ شاغله یا دانشجو؟

نه شاغله، ایران نیست عزیزم کلا باید. از کشور بیای بیرون 😜 خودش المان زنکی میکنه واسه همین میخواد پارتنرش المانی بلد. باشه، ولی شوهر من منو. از اول دوست داشت براش مهم نبود. المانی بلد نیستم، تو. دوران عقد. کلاس رفتم و. یاد. کرفتم 😊

خداجون خودت فسقل خان تو دلمو مواظب باش😍🙈 مرسییی ************************** خدا جونمممممم ،میگمااا مرسییی که هوامونو داری اللهم صل علی محمد واله محمد وعجل فرجهم😍🙌🏼🙏🏼
نه شاغله، ایران نیست عزیزم کلا باید. از کشور بیای بیرون 😜 خودش المان زنکی میکنه واسه همین میخواد پا ...

میتونم بپرسم سطح تحصیلاتش چی هست ؟ و چه مدته که اونجاست؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731
حالا که بنگاه شادمانیه منم برادرشوهرم ۲۷ سالشه میخوایم براش زن بگیریم،  خانم خوشکل و قد. بلند. ...

اخه ادم برا برادر شوهرش زن میگیره اونم خوب خوشگل قدبلند زباندان   اونوقت خودت از هستی ساقط میشی که  

2740