2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب از کجا میدونی این اعلامیه ماله این خبره منبعت رو معرفی نکردی

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731

دکتر آرتین کمالی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به اینکه شایعاتی در مورد مرگ مرحوم 'محمد طه عزیزی ' گفته شده که بازشدن کمربند و سقوط از وسایل شهربازی و یا مارگزیدگی نمونه ای از آن است، افزود: براساس معاینات انجام شده هیچ مورد ظاهری از مارگزیدگی، کبودی، زخم و شکستگی استخوان در بدن جسد دیده نشده است.

وی گفت: حتی پس از کالبدشکافی و بررسی احشاء داخل شکم آسیبی مشاهده نگردید و جای گزشی بر اندام های بدن دیده نشد.

به گفته او، نمونه آزمایش سم شناسی و آسیب شناسی انجام و به آزمایشگاه منتقل شده تا همه موارد موردنظر حتی وضعیت و آسیب های مغز، قلب، ریه، کبد و کلیه بررسی شود.

کمالی یادآور شد، نتیجه، جوابدهی و جمع آوری همه آزمایشات سم شناسی، آسیب شناسی و داروشناسی به مدت یک الی یک و نیم ماه زمان می برد و پس از آن پزشک تشریح با استفاده از مدارک می تواند علت فوت را بیان کند.

محمدطاها عزیزی کودک 10ساله کرمانشاهی 2روز قبل فوت کرد و در شبکه های اجتماعی دلیل فوت او مارگزیدگی در استخر توپ شهربازی کرمانشاه اعلام شد.

3033/7460خبرنگار:زهره کریم زاده **انتش

2738

با سلام .متاسفانه این خبر کاملا صحت داره، این اتفاق چند روز پیش در کرمانشاه اتفاق افتاده. من خودم هم در کرمانشاه هستم و تایید میکنم.اگه کسی شک داره و دوستی هم در کرمانشاه داره آدرسش خونشون که اعلامیه هم زدن،بعد از شهرک جعفر آباد نرسیده به محله سرتپه  هستش. اگه دوست کرمانشاهی دارید بپرسید ازش حتما تایید میکنه