2410
2553
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

786750 بازدید | 1503 پست
سلام دوستان. میشه لطفا منو راهنمایی کنید. باید 22 تیر پریود میشدم الان 8 روزه تاخیر دارم .نزدیکی با روش جلوگیری طبیعی داشتم. روز 2 و 4 تاخیر بیبی چک گذاشتم منفی شد. چون همیشه پریودهام منظم بود شک کردم و دیروز یعنی 7 تاخیر آزمایش خون دادم بازم منفی بود. مطمئن شدم باردار نیستم. ولی حالت تهوع و سردرد و احساس خستگی زیاد دل درد و کمر درد دارم که به نظر طبیعی نیست. دیشب با پزشک زنان صحبت کردم گفت اگر تا 72 ساعت دیگه پریود نشدی باید آزمایشت رو تکرار کنی. در بعضی افراد هورمون حاملگی دیر نشون میده.
کسی بوده که آزمایش خونش منفی بوده باشه ولی بعدا مثبت بشه و باردار باشه؟ لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه منو از نگرانی در بیاره
ار ه گلم من اینجوری بودم 15روز بعد اینکه دیدم بی بی چک منفیه و پریود هم نمیشم رفتم ازمایش خون دادم اما منفی درومد
همین حالتای شمارو داشتم که دوباره 15روز بعد رفتمو و ازمایشو تکرار کردمو دیدم باردارم
خوشگلترین ونازترین فرشتشو خدا بهم قرض داده
آرتین نازم عشق مامان دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
منم بتا 5 بود ولی رشدش متوقف شد و مرد تو هفته 7
دکترت نگفت پایینه بتات؟
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers
2706