2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من این داستانو خیلی وقت پیش شنیدم به هر اخباری هم اعتماد نکنید تا از یک منبع موثق بشنوید

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
نه .دیروز خاکسپاریش بوده 

منبع خبریتون کیه عزیزم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

‍ اطلاعیه

شایعه فوت کودک خردسال به دلیل مارگزیدگی در پارک نوشیروانی  بابل صحت ندارد

در پی انتشار شایعه ای مبنی بر فوت کودک خردسال بر اثر مار گزیدگی در پارک نوشیروانی  بابل و متعاقب آن نگرانی خانواده ها از وجود این حادثه، در پی تماس کارشناس مسئول واحد 137 با مدیرعامل سیما منظر پارک ها و فضای سبز شهرداری، مهندس اکبرپور روشن خبر منتشر شده را تکذیب کرد.

وی با اشاره به اینکه هیچ موردی از مارگزیدگی در پارک های بابل گزارش نشده است، گفت: متاسفانه برخی افراد در روزهای گذشته اقدام به انتشار عکس کودکی خردسال نموده و مدعی شدند این کودک  براثر مارگزیدگی در پارک نوشیروانی فوت کرده است  که این خبر کاملا کذب است چرا که پارک نوشیروانی فاقد حوضچه توپ بوده  و نام و آدرسی که در کارت ترحیم ذکر شده درخیابان و میادین بابل به ثبت نرسیده است.

اکبرپوربا اشاره به اینکه عکس زنده گیری مار در پارک نوشیروانی متعلق به یکسال قبل بوده است ،از شهروندان محترم خواست از انتشار اخبار غیرواقعی در شبکه های مجازی خودداری کرده و زمینه نگرانی شهروندان عزیزرا فراهم نکنند.

واحد 137 شهرداری بابل

🅱 @babolshahreman