2733
2739
عنوان

یادتونه قبلنا 😀

949 بازدید | 43 پست

هروقت میخواسیم آشپزی کنیم فاز این برنامه های آموزش آشپزی رو میگرفتیم 😀😀 ایتدا روغن رو در ماهیتابه ریخته صبر میکنیم تا داغ شود سپس سیب زمینی های خلال شده رو به آن اضافه میکنیم 😂😂 یادمه ی بار خیلی رفته بودم تو حس گفتم ابتدا  تخم مرغ هارا در دست گرفته ،یهو بابام از پشت سر اومد گفت خوب شد گفتی وگرنه با پام میگرفتم 😐😂😂😂

🙍

وای من تا الان فک میکردم‌من مشکل شخصیتی داشتم ک از این کارا میکردم روم نمیشد برای کسی تعریف کنم😂😂😂😂😂

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😁😁😁😁😁😁😁😁😁مامانم همیشه میگفت تو به اونا نگاه نکن هر چیو تو یه کاسه میریزن .ظرف کثیف نکن،کی بشوره😡

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2740
تازه من وقتی کسی نبود با خودم مصاحبه تلویزیونی میکردم

پس اوعجوبه ای بودی واس خودت😅

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️

مامان من همه غذاهایه جدید رو مینویسه؛همه رو

اما تاحالا یه دونه غذایه جدیدم درست نکرده،نمیدونم چه اصراری به نوشتن داره

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!

عاشق بابات شدم😅😅😅

منم‌ی بار با داییم داشتیم تریپ آشپری میومدیم اومد ژست بگیره و یه کتر خاص بکنه تخم مرغو زد تو سرم شکست  

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

وااااای مثل اینکه اوضاع من از همه بهتر بوده 

شایدم ترس از اختلال شخصیتی باعث میشد بترسم و فرا تر از سرآشپز برنامه تلوزیونی نرم چ برسه مصاحبه و....😂😂😂😂😂😂

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
عاشق بابات شدم😅😅😅 منم‌ی بار با داییم داشتیم تریپ آشپری میومدیم اومد ژست بگیره و یه کتر خاص بکنه ...

2706