2737
2739
عنوان

یادتونه قبلنا 😀

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 43 پست
مامان من همه غذاهایه جدید رو مینویسه؛همه رو اما تاحالا یه دونه غذایه جدیدم درست نکرده،نمیدونم چه اص ...

😁😁😁😁

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اون دوست خیالیه مم هنوزم دارمش باهاش حرف میزنم‌میخندم 😐😐😐😐

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
2728

البته من همیشه عروس میشدم نه برنامه آشپزی😐😐😐😂😂😂آخر تو حسرت لباس پفی عروس میمیرم

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
وااااای مثل اینکه اوضاع من از همه بهتر بوده  شایدم ترس از اختلال شخصیتی باعث میشد بترسم و فرا ...

😁😁😁

فک کنم من از همه بدتر بودم

بوخودا الان خوب شدم دیگه

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
2740
منم عاشق داییت شدم 😂😂

بفرما مال خودت.وردار ببرش یه چیزی دستی هم میدیم بهت😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

حالا من زیاد به اشپزی علاقه نداشتم مجری برنامه کودک بودم همیشه! همش جلوی آینه به بچه های تو خونه میگفتم حالا فلان کارتونو ببینین  السون ولسون ببینین

رسای نازنین من...
من در کودکی گوینده خبر بودم😆

من میزدم شبکه خبر، بعد صدای تی وی رو قط می کردم و زیرنویس خبر رو با ژست المیرا شریفی مقدم میخوندم..

سبک مغز😆😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706