2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2018125 بازدید | 32928 پست
ممنونم رها جونم
الان زنگ زدم
گفت دوشنبه از طریق سایت سفارش بدید.
گفت همشون هم وزنشون 1200 گرم هستش.
سیب زمینی ارگانیک ولی نذاشت.
تو تره بار فرمانیه همسرم می گه یه میوه فروشی ارگانیک هست
اونجا بهمون نزدیکه
راحت می تونیم بریم بخریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من هم با رکسانا جون کاملا موافقم
دکتر پسر من هم دکتر خاوری هست و من بهش ایمان دارم

شاید به قول دوستان حساسیت پسر من انقدرها که اینجا میبینم شدید نیست چون من فقط یکبار خون دیدم تو پوشک پسرم، همین.

از طرفی خیلی زود فهمیدم که به پروتئین گاوی حساسیت داره ( همچنین به تخم مرغ) و اومدم این تاپیک رو پیدا کردم، اما اینجا از همه نوع آلرژی گفته میشه، نه فقط در مورد عنوان تاپیک.

و اینکه این تاپیک همش بهم استرس میده... همش فکر میکنم الان اینو بخورم چی میشه، اونو بخورم چی میشه
در حالیکه همه این چیزها رو گذاشتم کنار و فقط پروتئین گاوی و تخم مرغ رو حذف کردم و همه چی حل شد

پسرم نه نفخ میکنه، نه بالا میاره، نه تو پوشکش چیز غیر عادی هست.

من از همه دکترها (بدون استثنا) شنیدم که هیچ چیز مثل استرس شیر مادر رو بی کیفیت نمیکنه و هورمونهای استرس مستقیم از شیر مادر وارد بدن بچه میشن و بچه رو هم دچار استرس میکنند که به دنبال اون بچه بیقرار میشه و مهمتر اینکه همون استرس علائم گوارشی نشون میده.

من مخصوصا با این قسمت حرفهای رکسانا جون موافقم که میگه دکترها بالاخره درسش رو خوندن.
مثلا یکی حداقل 27 سال باید درس بخونه تا بشه فوق تخصص گوارش اطفال، از طرفی حتما باید باسواد و آپ تو دیت باشه که بشه استاد دانشگاه تهران و به قول یکی از دوستان استاد همه متخصصان اطفال

ما با خوندن چند تا مقاله نمیتونیم ادعا کنیم بیشتر از اونها میدونیم یا بدتر اینکه ادعا کنیم اونها چیزی نمیدونند.
اونها حتما یک چیزی میدونند که مخالف این مدل رژیمها هستند

دکتر خاوری به من گفت بی خودی شیرت رو بی ارزش نکن و زحمتت رو به هدر نده
4 دسته آلرژن برای شیر مادر وجود داره: پروتئین گاوی، تخم مرغ، محصولات دریایی، بادام زمینی که فقط اونها رو با آزمون خطا باید سنجید
بقیه چیزهایی که به اسم آلرژن میشناسیم اونهایی هستند که نباید مستقیم به بچه داده بشه... مثلا گفت حریره بادام برعکس تصور عوام نباید به بچه داد حداقل تا 9 ماهگی

من تا به حال تخم مرغ و رو هم علاوه بر پروتئین گاوی تست کردم، بادام زمینی رو اصلا نمیخوام تست بکنم حتی چون خوشم نمیاد و دیدم بچه های فامیل شوهرم همه آلرژی دارند بهش، غذاهای دریای رو هم به زودی تست خواهم کرد.

موفق باشید
2728
بهارک جان
رکسانا جان

این تاپیک ودوستانی که اینجا جمع شدن همه برا کمک هستن

کسی درس دکترا رو زیر سوال نمیبره.........ولی هیچکس به اندازه ی مادر بچه از حال وروز بچه اش خبر دار نمیشه..
حال و وضع بچه ها ونوع حساسیتشون یکی نیست
رژیم صفحه اول یه رژیم پایه است..برا وقتی که تمام علائم قطع بشه..بعد از این مدت میشه رژیم رو بازتر کرد..کسی محبور نیست این رژیم رو تا اخر ادامه بده
برای من فرقی نمیکنه دفع خون هر روز هفته ای یا ماهی یبار باشه ...هر چی هست باید درمان بشه
نمیدونم سن بچه هاتون چقدر هست......ولی همه ی ما اولای حساسیت بچه هامون بشدت مقاومت کردیم و زیر بار رژیم گرفتن نمیرفتیم...بعدتر کوتاه میایید

بشدت تمام با بی خاصیت بودن شیر رژیمی مخالفم..حاضرم با همه ی دکترهایی که این حرف رو میزنن دعوا کنم!
حداقالش دختر من تا دوسالگی که شیر منو میخورد وزن اضافه میکرد..با رژیم سخت اول و آزادشدن بعدتر رژیم حتی!!!!!!!!

میدونم وقتی میگین استرس دارین یعنی چی..طبیعیه..ولی اینجا کسی بد دیگری رو نمیخواد..ونمیخواد کسی از نعمات بیشمار خدا محروم بشه

اگه به آزمون وخطا کردن باشه..من نمونه ی بارز این روش هستم..متاسفانه بعد از هر خطا تا یماه عقب میفتادم..یعنی رژیمم رو مجبوری سفتتر میکردم..
هرچی میخونید اینجا مال اینه که مامانا با دلسوزی شون نمیخوان هزار راه رفته ی اونا رو شما هم طی کنید..

در اخر بگم همه مختارن برا بچه شون بهترین کار رو بکنن
فَإنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا، إنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا
به یقین با هر سختی، آسانی هست. آری مسلّماً با هر سختی، آسانی هست.سوره‌ی شرح، آیه‌ی 5 و 6
بهارک جون امضای قشنگی داری

گاهی وقت ها باید بچه هایی که آلرژی شدید دارن رو ببینی تا متوجه بشی چرا این رژیم لازمه

شما فقط بچه خودتو دیدی ونظر میدی

من بانظر دکترها رفتم جلو و بچم6 ماه شکمش آب خالی بود ومتاسفانه این تاپیک رو نمیشناختم
اما وقی اینجا اومدم و صفحه ی اول رو خوندم تازه فهمیدم چرا بچم اصلا بهتر نمیشه

شاید باورت نشه اما این تاپیک واسه من از هر دکتری بهتر بود و بر خلاف شما از وقتی اینجارو پیدا کردم به آرامش رسیدم
استرسم از 100 به 20 رسید

وقتی صفحه ی اول رو میخوندم فقط میگفتم به این میگن کار خیر خدا خیرش بده

یه عکس که به لطف شما خاله جونیام نزدیک به دوساله بهترین رکورد داره http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014090902542639932
باران اینجایی؟
شادی رو فرستادی مدرسه؟..پس کی میخوابی شما؟
خدا بهت توان و قوت بده مادر
فَإنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا، إنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا
به یقین با هر سختی، آسانی هست. آری مسلّماً با هر سختی، آسانی هست.سوره‌ی شرح، آیه‌ی 5 و 6
آره اینجام
خوبی شما پسر ودختر گلت خوبن
مرسی عزیزم
آره فرستادم واسه همینم شیفتم عوض شده افتادم صبح
یه عکس که به لطف شما خاله جونیام نزدیک به دوساله بهترین رکورد داره http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014090902542639932
2738
مامان شایلین عزیزم سلام

پسر من 4 ماه و نیمه هست و از یک ماهگی حساسیت داره. چون حساسیتش خیلی شدید بود شیر منو نمیخوره و الان فقط نئوکیت میخوره. میخواستم ببینم شما کدوم منطقه هستی؟ و هنوز اون یه دونه نئوکیت رو داری؟
نگین جون سلام
ایشالا که بردیا جون روز به روزبهتر میشه

آره دارم من شرق تهران هستم
اگه آشنایی داشته باشی خیابون پاسدارگمنام
سلام مامانای مهربون
من همون مامانی هستم که از این به بعد اسمم مامانی علی کوچولو است. پسرم 5 ماهشه و تا حالا رژیم پایه را به شکلهای مختلف تجربه کردم و هنوز پسرم اسهال داره گاهی خون دفع میکنه .
الان 10 روزه تنها چیزهایی که میخورم گوشت گوسفند و سیب زمینی و سیب زرد و چای و قند و نمک است. گاهی پسرم دفع خون داره یا گاهی شکمش کاملا بلغمی است که مشخصه غیر طبیعیه اما توی این یک ماه و نیم که اسهال داره دیگه شکل طبیعی مدفوع را فراموش کردم!!! قبلا که اسهال نداشت مدفوعش حالت دانه دانه داشت. حالا نمیدونم الان هم باید به همون شکل در بیاد تا طبیعی باشه؟ واقعا گیج شدم گاهی مدفوعش حالت رشته های کوچک به هم چسبیده داره که انگار کش میاد نمیدونم اینا طبیعیه یا بلغمه؟ جایی میخوندم شکل طبیعی مدفوع آبکی مانند است که دارای دلمه های شیر باشد اما من نمیدونم این دلمه ها باید چه شکلی باشه تا طبیعی باشه. الان گاهی مدفوعش آبکی است با یه سری رشته های باریک. البته گفتم قبل اسهالش مدفوعش دانه دانه بود. ببخشید همش در مورد شکل مدفوع نوشتم شرمنده اما واقعا گیج شدم و نمیدونم الان مدفوعش طبیعیه یا نه؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید.
2706