2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2020334 بازدید | 32934 پست
سلام, رکسانا جون رژیم صفحه اول واسه این نیست که شما تا ابد ادامه اش بدید, بیشتر به خاطر اینه که شما بفهمید بچه شما دقیقا به چی حساسیت داره. و مطمئنا لازم نیست چند وقت ادامه اش بدید...
همونطوری که گفتید حساسیت بچه‌ها متفاوت هست و هر بچه ای یه جوره, یه نفر فقط با پروتئین گاوی مشکل داره یک نفر با همه چیز!
من خودم درباره آلرژی نظرم اینه که مهم نیست بچه به چی حساسه, مهم اینه که بدونیم به چی حساسه که اذیت نشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رکسانا جان این تصمیمیه که شما گرفتی، امیدوارم دخترت الرژیش کم باشه و اذیت نشه ولی رژیم صفحه اول برای من که پسرم تا شش ماهگی با همون رژیم دفع بلغم و خون داشت و اخرش گوشت گوسفند رو هم حذف کردم تا خوب شد واقعا کمک بود، با کم کردن تدریجی هنوز هم نمیتونستم بفهمم به چی حساسه، دکتر اخترخاوری که استاد خیلی از دکترهای کودکانه به من گفت تخم مرغ و گوجه بخور، ولی با تخم مرغ خوردن من پسرم بالا میاورد و حساسیتش به گوجه هم انقدر شدیده که تو چهارده ماهگی با بوی رب شب تا صبح رفلاکس داشت

اینکه دخترت هیچ وقت ناشتا نیست مشکل منم بود، و دقیقا مدتی این مشکل رو داشتم که رفلاکسش شدید شده بود، هی ترش میکرد و بیدار میشد شیر بخوره، حداکثر زمانی که میتونی ناشتا نگهش دار و بعدش هم نیم ساعت چیزی نده.... سخته ولی تلاشت رو بکن، کم کم رفلاکسش بهتر میشه و شاید فاصله شیر خوردنش هم بیشتر شد.... بعد هم امپرازول رو باید با اب سیب بدی، برای همین زیر شش ماه فقط رانیتیدین میدن دکترا...
2731
مامان محمد طه.. خیلی از بچه ها با ساقه طلایی مشکلی ندارن، ولی توی کلوپ داشتیم بچه هایی رو که کلا با مواد صنعتی اذیت میشدن، اگه هنوز وضعیت پسرت تثبیت نشده چیز جدیدی نخور، اگه هم قبل از ساقه طلایی کاملا بدون علامت بوده برای همونه
سلام به همه مامانای گل

مامانایی که بچه هاتون اپتامیل پپتی میخورن

من 2 تا قوطیشو 2 ماه قبل گرفتم وچون دخترم نیوکیت نخورد حدس میزنم که اونم نمیخوره به همین خاطر بازش نکردم

من 19 تومن گرفتم اگه کسی مصرف داره بهش بدم

یه دونه هم نیوکیت دارم
یه عکس که به لطف شما خاله جونیام نزدیک به دوساله بهترین رکورد داره http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014090902542639932
2738
سلام به همه مامانای گل

مامانایی که بچه هاتون اپتامیل پپتی میخورن

من 2 تا قوطیشو 2 ماه قبل گرفتم وچون دخترم نیوکیت نخورد حدس میزنم که اونم نمیخوره به همین خاطر بازش نکردم

من 19 تومن گرفتم اگه کسی مصرف داره بهش بدم

یه دونه هم نیوکیت دارم

یه عکس که به لطف شما خاله جونیام نزدیک به دوساله بهترین رکورد داره http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014090902542639932
ممنونم نفس جون

امروز رفتم تره بار صادقیه که گفته بودی ولی فقط میوه ارکانیک بود و اصلا مرغ ارگانیک نبود
رفتم از چند تا مرغ فروشی هم که تو تره بار بود پرسیدم گفتند مرغ ارگانیک نیست.

حالا موندم از کجا بخرم؟
سلام اماندا جون الان سرچ کردم و این سایت رو پیدا کردم و زنگ زدم گفت مرغ ارگانیک سه شنبه ها میاریم که روز دوشنبه زنگ بزنید سفارش بدید براتون میذاریم شماره اش همونجا هست همین الان هم زنگ زدم میخوای خودت تماس بگیر

http://shop.tabaye.ir/
2706