2737
2734
دوستان به نظرتون دکتر غددم ببرم ؟همزمان با انجام راهکارای شما؟یا اول اینارو انجام بدم حواب نگرفتم بب ...

الان زوده برای اینکارها میبری دکتر مریضش میکنه بچه رو.خیلی زوده.بذار ۱۲سالش بشه بعد شروع کن.

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
الان زوده برای اینکارها میبری دکتر مریضش میکنه بچه رو.خیلی زوده.بذار ۱۲سالش بشه بعد شروع کن.

همسرمم همینو میگه.من انگار حساس شدم رو این موضوع.

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حنای بدون رنگ هم هست.دختر منم موهاش خییییلی کم پشته و رشدی هم خیلی کمه. در مورد قدش هم بعضیا میگن کو ...

دختر دوسالگی 84 بود که نرمالش 87 یا 88هست

باتغذیه صحیح تقویت کنید دخترهاتون رو.ببرید دکتر تغذیه.دکتر سمیعی تو دولت. خیلی باهوشه. همه چیز در سل ...

دکتر فرحناز سمیعی؟

2738
اره من ۳ سال مداوم دادم

ببخشید میپرسم عزیزم الان بچتون چند ساله اس؟شما تو چندسالگیش زینک میدادین؟اخه من شنیدم بلوغ زودرس میاره مصرف زیادش

ببخشید میپرسم عزیزم الان بچتون چند ساله اس؟شما تو چندسالگیش زینک میدادین؟اخه من شنیدم بلوغ زودرس میا ...

من بچه هام ۹ سالشونه از بدو تولد مولتی دادم اولش میم دادم تا ۲ سال بعد یه مدت ویتان تا ۷ سالگی زینک پلاس دادم و اسماوویت هن دادم الان گه گاهی قرص زینک پلاس میدم بهشون 

خیلی ممنونم مادران عزیز که راهنماییم کردین.من چطور میتونم این تاپیکو همیشه داشته باشم؟؟

2706