2733
2739
بعضیها درسن بالاتر قدمیکشندبعضیهازودتربایدببینی خودت چجوری بودی.من تا۱۴سالگی رشدقدیم کامل شد.۱۷۰ام.د ...

من تو بچگی از همه بلندتر بودم بعد یهو همه قد کشیدن من موندم😃

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه دخترتون تحمل میکنه مخلوط حنا و تخم مرغ برای قوی شدن و پر شدن مو عالیه . امتحان شدس .

عزیزم حنا باعث تغییر رنگ مو میشه که موهاش قرمز نشه؟

حرکات پرشی تاثیر داره روی قد، براش توپ بسکتبال بادی که نرمه بگیر بلندتر از قدش تنظیم کن ارتفاع سبدش رو که بپره، فکر کنم کلسیم و پروتئین مناسبی هم باید دریافت کنه.

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
2731
دخترم خیلی بدغذاس.جوانه گندمم که قیافه خوشگلی نداره خخخ.به نظرتون چطوری بهش بدم؟

عزیزم میتونید ارد جوانه گندم رو بگیرید ، براش شیرینی خرمایی بپزید هم سالم هست چون شکر نمیخواد خرما شیرین هست. ولی برای درست کردن شیرینی نصف ارد جوانه گندم باشه نصف دیگه اش ارد معمولی ، چون اگه همش ارد جونه باشه تلخ میشه. یا مثلا میتونید یه قاشق مثلا چایی خوری ارد جونه به سوپ یا غذای دیگه که میپزید اضافه کنید خیلی کم که اصلا مزه رو تغییر نمیده

حرکات پرشی تاثیر داره روی قد، براش توپ بسکتبال بادی که نرمه بگیر بلندتر از قدش تنظیم کن ارتفاع سبدش ...

چه بازی خوبی.مرسی

2740
عزیزم میتونید ارد جوانه گندم رو بگیرید ، براش شیرینی خرمایی بپزید هم سالم هست چون شکر نمیخواد خرما ش ...

چه عالی مرسی

دوستان به نظرتون دکتر غددم ببرم ؟همزمان با انجام راهکارای شما؟یا اول اینارو انجام بدم حواب نگرفتم ببرم دکتر؟

عزیزم حنا باعث تغییر رنگ مو میشه که موهاش قرمز نشه؟

قرمز نمیشه.موهای من مشکی پرکلاغی بود همانروزهای۱۴سالگی.مامانم مخلوط حنا وزرده تخم مرغ هفته ای یکبار ازشب تاصبح میذاشت رو موهام بمونه.باهاش میخوابیدم.انقدرموهام خوشحالت و خوشرنگ و زیباشده بود که خدامیدونه.بعضی وقتها سدر و مورد هم توش میریخت

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
قرمز نمیشه.موهای من مشکی پرکلاغی بود همانروزهای۱۴سالگی.مامانم مخلوط حنا وزرده تخم مرغ هفته ای یکبار ...

احسنت به مادرتون